Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Тернівському району – 55 років. З ювілеєм мешканців привітав голова Ради оборони міста Олександр Вілкул

  22 Травня 2024, 15:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У північній частині Кривого Рогу розташований один із найстаріших районів міста - Тернівський. На його території знаходиться найбільша кількість великих промислових підприємств, він єдиний район у якому діють три палаци культури, перлиною та окрасою району є ботанічний сад Національної Академії наук України, а також ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Червона Балка Північна».

  Тернівському району – 55 років

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул привітав тернівчан з Днем народження району.

  «З Тернівським районом мене пов’язує багато – від роботи на гірничо-збагачувальних комбінатах до впровадження великих інфраструктурних об’єктів, таких як реконструкція залізничного вокзалу Рокувата, реалізація великої програми «Місто без околиць» – на той час це був перший подібний проєкт в Україні з реконструкції цілого житлового масиву, та багато інших проєктів.
  Ми разом з вами працювали над тим, щоб промисловий район з потужними виробництвами був зеленим, комфортним й зручним для його працьовитих мешканців. Будували дитячі майданчики, відкривали фонтани, нові зони відпочинку, оновлювали освітлення та парки. Й, якби не підступна війна, ми би зробили для розвитку району ще більше. Але я впевнений – після нашої Перемоги ми обов'язково реалізуємо усі наші плани та проєкти!», - зазначив О. Вілкул.

  Голова Ради оборони міста подякував тернівчанам за згуртованість та спільну роботу на підтримку ЗСУ, оборону міста та Перемогу.

  «Криворіжці сильні й згуртовані й я вдячний вам за вашу самовіддану працю й любов до рідного району, рідного міста», - наголосив Олександр Вілкул.
  Голова району Сергій Кушнір сказав: «Я вдячний, що разом з керівництвом міста та Радою оборони, задля безпеки городян у районі організовано 130 сховищ та найпростіших укриттів, на випадок блекаутів функціонує 22 Пункти незламності. За рахунок коштів міського бюджету на території району облаштовано 5 місць компактного проживання для нових містян. Зазначу, що Радою оборони міста лише в Тернівському районі надано прихисток понад 7000 переселенців. Місто не згорнуло жодної соціальної програми й у період воєнного стану майже 10 тисяч мешканців Тернівського району отримали допомогу з міського бюджету. Також, третій рік місто надає безоплатні продуктові набори різним категоріям населення й вже понад 96 тисяч тернівчан скористалися такою допомогою».

  Довідково: У Тернівському районі працює 49 закладів освіти, 2 лікарні, 4 амбулаторії, у планах - найближчим часом відкрити нову амбулаторію по вул. Івана Сірка. Розгалужена мережа закладів культури та мистецтва - 3 палаци культури, 3 школи естетичного виховання, 9 бібліотек-філій та філія Криворізького краєзнавчого музею. Серед колективів художньої самодіяльності 24 мають почесне звання «Народний» та «Зразковий». Функціонує 2 дитячо-юнацькі спортивні школи №5 і №7; «Центр позашкільної освіти «ТЕРНИ», «Центр дитячої та юнацької творчості «СУЗІР’Я», «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «МЕРИДІАН», «Станція юних техніків Тернівського району». Більше 25 спортсменів з різних видів спорту стали переможцями Чемпіонатів світу; більше 40 переможців - чемпіонатів Європи; понад 100 переможців - Всеукраїнських змагань.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #ювілей
  • #тернівський район