Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Продовжуємо, в тому числі, разом з міжнародними партнерами, підтримувати криворіжців старшого покоління та внутрішньо переміщених осіб, створюючи комфортні і безпечні умови для їх перебування у закладах соціального захисту»

  2 Травня 2024, 15:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Кривий Ріг плідно співпрацює з міжнародними організаціями, щоб захистити найбільш вразливу категорію населення, яка потребує допомоги. Також місто продовжує підтримувати тих, хто опинився далеко від своїх домівок.

  Ю

  В. о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду щодо ходу ремонтних робіт у територіальному центрі одного з районів міста. «Робимо все для того, щоб підтримати найменш захищених мешканців: пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян та осіб з інвалідністю, які перебувають у складній життєвій ситуації й потребують соціальної допомоги. Зокрема, створюємо комфортні й безпечні умови для їх перебування у наших закладах соціального захисту. З минулого року, у співпраці з представництвом Норвезької ради у справах біженців, у територіальному центрі Металургійного району практично завершено ремонт внутрішніх приміщень, а зараз будівельники завершують ремонтні роботи подвір’я. Також, триває капремонт зовнішнього покриття будівлі Тернівського терцентру. І ми не зупиняємося. Адже у такі складні часи опіка та турбота про людей у нас - на першому місці. Підкреслю, що, як би не було зараз важко, ми не скоротили фінансування мережі закладів соціального захисту: двох Будинків милосердя, Будинку нічного перебування, Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю та 8 територіальних центрів»,- зазначив Юрій Вілкул. 
   
  У терцентрі Металургійного району для створення комфортних умов, коштом Управління Верховного Комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців, було встановлено 2 душові кабіни, 2 бойлери, відремонтовано 4 туалетні кімнати. Проведено ремонт та утеплення фасаду будівлі. Будівельники облаштували пандус, відремонтували кухню, спальні кімнати та актову залу. Також, за ініціативи громадської організації «Егіда-Центр» відремонтовано приміщення, призначене для миття посуду, встановлені нові мийки та вентиляційна система, здійснена заміна дверей, електричної проводки та освітлення. До кінця травня поточного року планується завершення усіх ремонтних робіт. З перших днів повномасштабного вторгнення росії територіальний центр Металургійного району став місцем тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб. 
   
  «За період воєнного стану у нас було розміщено 237 чоловік із числа ВПО. Їх було забезпечено гарячим харчуванням, необхідними побутовими речами, засобами гігієни, надано допомогу у відновленні паспортів, ідентифікаційних кодів, в отриманні довідок ВПО. На сьогодні, у нашому закладі проживає 8 внутрішньо переміщених осіб. Крім того, на обслуговуванні в установі зараз перебуває понад 2 тис. громадян, якими опікуються 179 працівників терцентру, з них 134 соцпрацівника, які турбуються про тих, кому зараз особливо потрібні підтримка, допомога та добре слово»,- сказав Станіслав Дубицький, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі.
   
  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #соціальна програма