Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Підтримка армії та зміцнення критичної інфраструктури - на квітневій сесії міськради розглянуто 77 питань, що стосувалися важливих аспектів життєдіяльності Кривого Рогу

  26 Квiтня 2024, 13:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Зокрема, внесені зміни до міського бюджету. Додаткові кошти будуть спрямовані на допомогу Силам безпеки та оборони, ремонт споруд цивільного захисту, ліквідацію наслідків ракетних обстрілів, підтримку підприємств критичної інфраструктури, підтримку медицини, закладів освіти та культури.

  Підтримка армії та зміцнення критичної інфраструктури - на квітневій сесії міськради розглянуто 77 питань, що стосувалися важливих аспектів життєдіяльності Кривого Рогу

  У бюджеті міста на 2024 рік, майже 80% – це видатки, пов’язані з воєнним станом та видатки соціального характеру.

  У квітні, в рамках Програми громадського порядку та громадської безпеки місто виділило субвенцію у сумі 30 млн. грн для однієї з військових частин. А з початку війни Рада оборони міста надала допомогу військовим частинам на суму вже понад 2 млрд грн. Це - одна з найбільших цифр по допомозі, яку надало будь-яке місто в Україні.
  По департаменту розвитку інфраструктури міста: 26 млн. грн - на придбання джерел резервного живлення для комунальних підприємств тепло-, водопостачання.

  По управлінню капітального будівництва:  
  - 7 млн. грн на виконання робіт з будівництва Модульного Центру надання адміністративних послуг під розміщення офісу «Я-Ветеран»
  - 750 тис. грн на проєкт з капітального ремонту будинку, що постраждав внаслідок ракетного обстрілу по вулиці  Єгора Біркуна, 8  (колишня Водоп’янова, ).

  По департаменту соціальної політики:
  - додатково виділяється 12,8 млн. грн на виплати громадянам, що надають соціальні послуги з догляду.

  По управлінню охорони здоров’я: понад 12 млн. грн  з яких:
  - 2,6 млн. грн спрямують на підготовчі роботи з реконструкції приміщень пологового будинку №1;
  - 9,5 млн. грн - для ремонту реанімаційного корпусу інфекційної лікарні.

  Також, перерозподілено 1,4 млн. грн для придбання обладнання для закладів освіти, охорони здоров’я (медобладнання для перинатального центру) та проведення поточного ремонту мережі теплопостачання палацу культури «Центральний».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #міськрада