Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі забезпечена робота 129 шкіл, гімназій і ліцеїв. А завдяки довірі міжнародних партнерів до Кривого Рогу на їх базі відкрито 27 Центрів з подолання освітніх втрат»

  19 Квiтня 2024, 09:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Головна мета таких Центрів - забезпечити тим учням, яким це необхідно, всебічну підтримку та засоби для подолання будь-яких труднощів у навчанні та досягнення успіху в освіті. За підтримки Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «SavED» та Представництва Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) у Кривому Розі реалізуються проєкти, направлені на роботу із подолання освітніх втрат у школярів. В. о. міського голови Юрій Вілкул провів на базі однієї з гімназій Центрально-Міського району нараду щодо роботи таких Центрів у місті.

  Ю

  «Відкриття Центрів з подолання освітніх втрат є важливою та необхідною ініціативою у сфері освіти, особливо під час війни. Наша мета - забезпечити кожну дитину та молодь можливостями отримати якісну освіту та розвиток. У Кривому Розі забезпечена робота 129 шкіл, гімназій і ліцеїв, для цього створені укриття і заняття можуть проходити  як онлайн, так і з можливістю  офлайн-консультацій. А такі освітні осередки допоможуть у покращенні навчальних досягнень та підтримці учнів у складних життєвих ситуаціях. Крім того, у нашому місті працюють 32 сучасні навчально-творчі простори, з них 16 – цифрові освітні центри. Довіра міжнародних партнерів є ключовим фактором у забезпеченні успіху цих проєктів. Дякую за співпрацю та підтримку! Задля безпеки дітей, простори та центри відкриті у закладах освіти, які мають укриття. Взагалі, у Кривому Розі облаштовано 108 укриттів у школах»,- зазначив Юрій Вілкул. 
   
  Протягом березня 2024 року у місті розпочали роботу 27 Центрів подолання освітніх втрат на базі закладів середньої освіти для учнів 1- 4, 5, 7 та 10 класів. До занять у Центрах залучено понад 1500 школярів. Діти наздоганяють програму завдяки мінікурсам. Кілька разів на тиждень хлопці та дівчата відвідують додаткові заняття. Їх проводять 107 кращих криворізьких вчителів математики, англійської та української мов, предметів початкової школи за спеціальними програмами. Педагоги співпрацюють із провідними вітчизняними вчителями-практиками та методистами з предметів, постійно навчаються новим методикам, щоб зробити процес надолуження знань цікавим та змістовним для криворізьких учнів. Заняття для дітей безкоштовні. Дитячий фонд ООН в Україні (ЮІСЕФ) запустив велику програму щодо подолання освітніх втрат у 50 школах Дніпропетровщини. Освітні втрати учнівства спричинені внаслідок онлайн-навчання, стресу й травматичного досвіду. Тому, Центри з подолання освітніх втрат можуть стати важливими центрами підтримки та розвитку для учнів, які потребують додаткової допомоги. «Ми дуже вдячні міській владі, Департаменту освіти, міжнародним партнерам за інновацію та підтримку. Четверо наших педагогів беруть участь у реалізації проєкту з надолуження освітніх втрат. Двічі на тиждень учні других класів мають додаткові заняття з української мови та математики, п’ятих класів - з математики, сьомих класів - з української мови, десятих класів - з англійської мови. Заняття з англійської також відвідують учні Криворізького ліцею «КРЕДО» КМР, КЛАС Міжнародні перспективи та Центрально-Міського ліцею. Заняття у Центрі щотижня відвідують 60 учнів. Задля безпеки у нашій гімназії облаштовано тимчасове укриття на 450 місць», - розповіла директорка гімназії Ірина Проскурова.
   
  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #молодь
  • #освіта