Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Завдяки проведеній комплексній підготовчій роботі зараз освітній процес у 129-ти школах міста проходить стабільно – заняття проходять як онлайн, так і за згодою батьків діти відвідують офлайн-консультації. На першому місці безпека дітей та педагогів»

  25 Вересня 2023, 13:51 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Новий навчальний рік триває у криворізьких школах за моделлю дистанційного навчання з можливістю надання учням консультацій у режимі офлайн. Це найбільш прийнятна та безпечна форма у нинішній ситуації, яку було обрано після ґрунтовних консультацій з освітянами та батьками. Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів в одній із криворізьких гімназій виїзну нараду щодо організації освітнього процесу.

  О

  «Як і в багатьох містах України, у нашому місті розпочався освітній процес в онлайн режимі, але з можливістю проведення очних консультацій вчителями. Така модель була визначена, як найефективніша на сьогоднішній день. І як показав уже вересень – це було правильним рішенням. Адже безпекова ситуація залишається, нажаль, не стабільною. До того ж попереду зима з ймовірними блекаутами. Підкреслю, що всі офлайн-консультації проводяться лише у школах, які мають укриття. Наголошую, що консультації не є обов'язковими, учні можуть відвідувати їх тільки за згодою батьків, однак – це додаткова можливість для учнів зміцнити свої знання.

  Разом з тим, місто підготувалося й до моделі офлайн навчання. Для цього була проведена велика робота. 109 шкіл міста (це понад 90% діючих шкіл) обладнані за рахунок коштів місцевого бюджету укриттями сертифікованими ДСНС й готові до очної роботи відповідно до вимог безпеки», - підкреслив Олександр Вілкул.
  У криворізькій гімназії, в якій була проведена робоча нарада, зараз функціонують два заклади освіти та навчається майже дві тисячі учнів. Більшість батьків учнів підтримали модель онлайн навчання з офлайн-консультаціями, яка й запроваджена наразі.

  «Ми розробили графік онлайн-консультації з урахуванням підготовленого укриття, що розраховано на 1200 місць. Ми розуміємо, що малеча-першачки потребують додаткової уваги та допомоги вчителів. Тому, крім основного графіку, для 1-х класів, відповідно до наданих батьківських клопотань, було встановлено окремий графік додаткових офлайн-консультацій. 

  Хто не відвідує консультації офлайн, може проходити їх онлайн. Для цього на міському освітньому Порталі викладено їх графік. Також, у нас в позаурочний час працюють секція «Карате-до», танцювальний клуб «Вікторія-Престиж» та гуртки ЦДЮТ Металургійного району – «Берегиня», «Пластика нових форм», «Веселі витівники» та театральні студії», - проінформувала директор гімназії Олена Юшкіна.

  В укритті гімназії коштом місцевого бюджету було проведено ремонтні роботи з оздобленням стелі, підлоги, стін, облаштовано 5 санвузлів з підключенням до централізованої каналізації, 2 рукомийника з підключенням до гарячої води, повністю замінено електроосвітлення, встановлено систему припливно-витяжної вентиляції, облаштовано 3 входи/виходи укриття. Наявні ємності для запасу технічної води, підведено централізоване водопостачання. Приміщення укриття облаштовано 2 буржуйками та 7 електроприладами для обігріву.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #освіта