Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Для підтримки молоді в Кривому Розі для майбутніх абітурієнтів відкрився профорієнтаційний «Ярмарок професій»

  26 Березня 2024, 09:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Міський «Ярмарок професій» стартував 25 березня й триватиме 5 днів. В рамках тижня профорієнтації випускники 9-х та 11-х класів отримають цікаву інформацію про широкий світ професій.

  О

  Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул сказав: «Для того, щоб допомогти випускникам обрати куди вступити після школи, проводимо «Ярмарок професій». Вже третій рік поспіль під одним дахом збираємо всі 8 криворізьких вишів та 30 закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти. Молоді люди можуть пройтись, поспілкуватися з викладачами закладів, подивитись навчальні програми, порівняти пропозиції і зробити свідомий вибір.  Дуже важливо, щоб молодь отримувала якісні знання та спеціальності відповідно до реального ринку праці, була впевнена в майбутньому та залишалася жити та працювати у рідному місті».  

  Для отримання якісної освіти не обов’язково виїжджати на навчання за кордон. Той самий зарубіжний досвід навчання можна отримати в закладах Кривого Рогу за програмами семестрового обміну, академічної мобільності у рамках програми Erasmus+, програмами подвійного диплому. Крім того, місто всебічно підтримує талановитих студентів та учнів. 

  «Кривий Ріг - лідер регіону за кількістю іменних стипендій, муніципальних нагород і премій для молоді, які виплачуються з міського бюджету. Найкращі представники студентства отримують муніципальні стипендії: ім. О. Поля, Г. Гутовського, В. Гурова та стипендію для молодих вчених ім. В. Бизова, на які з міського бюджету щороку виділяється 400 тисяч гривень», - сказав заступник міського голови Сергій Мілютін.

  На кожній з локацій Ярмарку представники навчальних закладів надають свої презентації, інформують про умови та етапи вступу, навчально-матеріальну базу закладу, про свої досягнення та про цікаве й насичене студентське життя. Для комфорту абітурієнтів встановлено графік відвідувань «Ярмарку», про який учням повідомляють класні керівники.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #професії
  • #ярмарок