Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Розуміємо необхідність у цей складний час відпочинку дітей – вже готуємо заміський табір, який зможе прийняти на оздоровлення 1000 юних криворіжців»

  18 Березня 2024, 14:30 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Навіть в умовах війни організація та забезпечення літнього дозвілля й оздоровлення дітей у Кривому Розі – одне з питань, яке перебуває на постійному контролі міської влади. Організація літньої оздоровчої кампанії для дітей, що перебувають в місті вже розпочалася. Забезпеченість заміського комунального табору укриттями та готовність корпусів перевірив під час виїзної наради в.о міського голови Юрій Вілкул. У комунальному дитячому таборі оздоровлення і відпочинку, що розташований у лісі, влітку планується організувати п’ять змін по 200 дітей, які триватимуть по 14 днів.

  Ю

  «Не дивлячись на воєнний стан, ми розуміємо, що наші діти як ніколи потребують емоційного розвантаження та оздоровлення. Тому, як тільки дозволила безпекова ситуація у 2023 році було прийнято рішення поновити роботу нашого оздоровчого табору. І цього літа, ми теж організовуємо його роботу, навіть додаємо ще одну зміну – п’яту. Вже активно розпочали підготовку. У цьому році заплановано безкоштовне оздоровлення 1000 дітей пільгової категорії, переважно з родин військовослужбовців. Це діти з родин загиблих та зниклих безвісти захисників, тих військовослужбовців, які перебувають у полоні та військовослужбовців, які зараз воюють на фронті. Пріоритет роботи табору – це безпека наших дітей. У таборі є укриття, яке розраховане на 285 людини. На даний час вже розпочаті роботи щодо облаштування ще одного укриття на 50 місць. Крім того, заплановано оновити систему водопостачання та здійснити поточні ремонти корпусів й службових приміщень. Взагалі на функціонування табору цього року у міському бюджеті передбачено понад 16 млн грн, з них майже 3 млн грн на харчування. Створюємо максимально комфортні умови для відпочинку наших дітей, для того, щоб вони набралися сил у такому чудовому місці, де лісове повітря, простора велика територія, багато друзів та цікаві розваги», - зазначив Юрій Вілкул. 
   
  За час існування табору в ньому оздоровилися та відпочили 16 207 дітей. У 2020-2022 році, у зв’язку з пандемією COVID-19 та початком масштабної агресії ворога табір не здійснював оздоровлення. У 2023 році після перерви, табір поновив робот, було оздоровлено 802 дитини більшість яких з родин військовослужбовців. Про хід підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2024 року доповів директор закладу Олег Крошка: «Підготовка до літнього сезону у таборі йде повним ходом. У нас велика територія, 4,5 гектари, все треба упорядкувати. У нас є басейн під відкритим небом, майданчики для ігор, батути, веломобілі, надувні гірки та багато інших локацій. Торік ми капітально відремонтували третій корпус та було зроблено поточні ремонти інших приміщень, оновлене обладнання, посуд у їдальні, придбана нова постіль, ігровий та спортивний інвентар. Всі ремонтні роботи ми зробили за рахунок міського бюджету. Вдячні за допомогу керівництву міста й Раді оборони. У 2024 році ми плануємо розпочати роботу з початку червня».
   
  Крім того, для оздоровчого табору буде ретельно відібраний колектив вихователів та вожатих, який підготує насичену програму розваг, майстер-класів та конкурсів для малечі. Під час роботи табору буде здійснюватися психологічний супровід дітей військовослужбовців фаховою командою психологів закладів освіти за Міжнародною програмою «Діти та війна: навчання технік зцілення».
   
  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг