Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Незважаючи на всі труднощі та обмежений фінансовий ресурс, у Кривому Розі продовжує діяти унікальна для України міська Програма соціальної підтримки криворіжців»

  23 Листопада 2023, 11:30 Поділитися ОФІЦІЙНО

  З початку року матеріальну допомогу від міста вже отримали 27 тисяч мешканців. На черговому засіданні виконкому міськради підтримані всі рішення соціального напрямку. У листопаді допомогу з міського бюджету отримають ще 3132 криворіжця, на суму 18,5 млн грн. Усього, на різні види грошової допомоги, яких за міською Програмою передбачено понад 50 видів, з початку року спрямовано 415,7 млн грн.

  Ю

  «Незважаючи на воєнний стан в країні, ми не зупиняємо виплату соціальних допомог від міста. Продовжуємо підтримувати учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, родини загиблих військовослужбовців. Це - і виплати одноразової грошової допомоги 100 тис. грн сім’ям військовослужбовців, які загинули, і щорічна грошова допомога 5 000 грн учасникам бойових дій - таку допомогу отримали з початку року вже 4 166 криворіжців, і щомісячна - у розмірі 2 580 грн - членам сімей військовослужбовців, які загинули або пропали безвісти в зоні АТО/ООС, а також багато інших пільг.

  Продовжуємо виплати матеріальної допомоги мешканцям на усунення пошкоджень майна ракетними обстрілами. У цьому місяці допомогу отримають ще 16 громадян на загальну суму 300 тис. грн. Взагалі, з початку року таку допомогу отримали 2 411 жителів із них 73 - на придбання житла. Це ті квартири, які були зруйновані внаслідок ворожих ударів по вулицях Каштанова, Героїв АТО та по дев'ятиповерхівці на вул. Українській. Загальна сума виплат на пошкоджене майно з початку року склала 106,1 млн грн. Такі виплати з міського бюджету законодавством не передбачені. Вони повинні здійснюватися державою, але в Кривому Розі ми запровадили цю програму.

  Крім того, разом з Радою оборони вже два роки надаємо допомогу криворіжцям у вигляді безкоштовних продуктових наборів. Всього, протягом 2022-2023 років містянам видано  понад 539 тисяч продуктових наборів. Не припиняємо цю роботу, будемо й надалі підтримувати людей в такий нелегкий час», - сказав Юрій Вілкул.

  Також у листопаді допомогу з міського бюджету отримають ще 123 дитини з інвалідністю та онкохворі дітки. З початку року таку допомогу вже надано 2 299 дітям.

  У місті продовжується виплата матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства. Так, у листопаді її отримають 189 чоловік. Також, для учнів з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, містом передбачена допомога у збільшеному розмірі 10 тис. грн. У цьому році таку допомогу вже надано 161 студенту.

  Узагалі, з початку року на виплату матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у тому числі з дитинства з міського бюджету спрямовано 42,5 млн грн.

  Також, місто надає допомогу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. З початку року допомогу отримали 152 дитини.

  Підтримує місто жителів,  які опинилися у скрутному матеріальному становищі або  потрібні    значні кошти на лікування. Вони отримують матеріальну допомогу. У листопаді таку підтримку з міського бюджету отримають ще майже 600 криворіжців, з них 260 – на лікування. У 2023 році таку допомогу отримали вже майже 8 тис. містян.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #допомога