Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі з перших днів повномасштабного вторгнення росії ми, разом з міжнародними організаціями та волонтерами, допомагаємо криворіжцям та вимушеним переселенцям»

  15 Листопада 2023, 16:30 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Міська влада Кривого Рогу та Рада оборони міста разом з міжнародними та благодійними організаціями продовжують підтримувати та створювати комфортні умови людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я та втекли від війни. 15 листопада в. о. міського голови Юрій Вілкул зустрівся з представниками міжнародної гуманітарної організації CARE (Cooperative for Assistance and Relief Everywhere), які вже другий рік здійснюють гуманітарну місію на території України та безпосередньо в Кривому Розі.

  Ю

  Ефективна співпраця, відкритість та прозорість є запорукою того, що міжнародні фонди активно долучаються до проєктів підтримки криворіжців, вимушених переселенців та інших важливих дій.

  Співробітництво Кривого Рогу з міжнародною гуманітарною організацією CARE розпочалося у 2022 році, з початком повномасштабного вторгнення. Як зазначив в.о. міського голови Юрій Вілкул, мета сьогоднішньої зустрічі з партнерами це - встановлення міцного фундаменту для подальшої співпраці.
  «Другий рік триває війна. Наше місто стало прихистком для переселенців з 15 областей України, з них понад 46% з Херсонської області. Кривий Ріг і зараз продовжує приймати внутрішніх переселенців. Тільки з початку поточного року до нас прибули понад 7 тис. осіб і кількість облікованих переселенців у місті перевищила вже 77 тис. осіб. Сьогодні в Україні немає безпечних місць і Кривий Ріг, як і більшість населених пунктів, час від часу потерпає від ворожих обстрілів, в наслідок яких, на жаль, гинуть люди, руйнується інфраструктура міста. За період війни під час ракетних атак пошкодження зазнали майже 1000 міських об’єктів, у тому числі заклади освіти, культури, охорони здоров’я, багатоповерхові будинки та майже у сотні криворізьких сімей повністю зруйновано майно. Місто перше йде на допомогу людям в біді. З матеріального резерву виділяємо матеріали на усунення пошкоджень, виплачуємо матеріальну допомогу. А тим, у кого житло зруйноване – виділяємо кошти на придбання нового. І завжди поряд з нами, людям допомагають міжнародні гуманітарні організації та волонтери. Серед них - організація CARE»,- сказав Ю. Вілкул.

  З початку війни міжнародна гуманітарна організація CARE неодноразово надавала допомогу у вигляді продуктових, гігієнічних наборів, медичних препаратів, видачу яких здійснював благодійний фонд «Stabilization Support Services» (на суму близько 12 млн грн).

  Було надано допомогу в облаштуванні місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб, зокрема: в гімназії №27 встановлені духові шафи; в садочку №136 замінено підлогу та двері; в терцентрі Металургійного району організація провела поточні ремонти приміщень для зберігання харчових продуктів та миття посуду.

  Анна Борисова, директорка з гуманітарного реагування БО «Благодійний фонд ««Stabilization Support Services» зазначила: «У роботі будь-якого благодійного фонду, особливо тих, хто працює у гуманітарній сфері, неодмінною частиною є кооперація з владою. І від того, наскільки влада готова або не готова йти на співпрацю, залежить успіх і нашої роботи, і найголовніше, успіх для інтеграції та підтримки людей, які цього потребують. І сьогодні ми проговорили ті напрямки, які ми б хотіли підтримати й те, наскільки влада готова співпрацювати. І насправді той факт, що організація нашої спільної роботи настільки впорядкована, створена система, де кожен має своє місце, зону відповідальності, це дуже спрощує роботу. Надалі ми хочемо фокусуватися на підтримці людей під час війни. Це, з одного боку – гуманітарна підтримка, і ми від цього не відходимо, але з іншого боку, потрібно відбудовувати житло, треба працевлаштовуватися людям, відбудовувати систему міста, зокрема, водозабезпечення. І саме на цьому ми хочемо фокусуватися! І якраз саме це ми почули від влади та вони також думають та працюють у такому ж напрямку. У нас спільний вектор роботи та розвитку!».

  За значну допомогу, плідну співпрацю та підтримку криворіжців і ВПО під час повномасштабного вторгнення очільник міста вручив директорці з гуманітарного реагування Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» Анні Борисовій грамоту виконавчого комітету. Також, Юрій Вілкул в знак поваги та шани вручив представникам міжнародної гуманітарної організації CARE Міхеле Лівоні та Майя Мандрапа Терзіс сувеніри.

  «Ми цінуємо будь-яку допомогу, яка приносить позитивний результат, покращує життя людей у ці нелегкі часи. Тому, ми готові та відкриті до співпраці з міжнародними партнерами», – підкреслив Ю. Вілкул.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #волонтери