Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У цей нелегкий час продовжуємо підтримку учасників бойових дій, їх родин, осіб з інвалідністю та  криворіжців, які опинилися в скрутному становищі чи витратили значні кошти на лікування»

  22 Вересня 2023, 15:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У Кривому Розі продовжує діяти, незважаючи на вкрай обмежений фінансовий ресурс, унікальна для України Програма соціального захисту мешканців міста, вона передбачає понад 50 видів виплат для різних категорій. Станом на 1 вересня 2023 року на реалізацію міської Програми соціального захисту профінансовано майже 430 млн грн. З початку року грошову допомогу від міста надано майже 22 тисячам мешканців.

  Ю

  На вересневому засіданні виконкому Криворізької міської ради також були підтримані всі рішення соціального спрямування.

  У вересні майже ще 2 тисячі криворіжців отримають матеріальну допомогу з міського бюджету на загальну суму 11,8 млн грн.

  «Міська влада та Рада оборони міста постійно підтримує криворіжців, у точу числі тих, які опинилися в скрутному матеріальному становищі чи витратили значні кошти на лікування. У вересні таку одноразову матеріальну допомогу отримають 668 мешканців нашого міста, в тому числі 175 - на лікування, на загальну суму 1,5 млн.грн. З початку цього року таку допомогу отримали 6580 мешканців міста на загальну суму 13,3 млн грн. Безумовно, ми продовжуємо підтримувати учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, родини загиблих військовослужбовців та дітей які постраждали внаслідок воєнних дій. Адже, війна несе страшні наслідки для багатьох родин і без підтримки міста, рідних та близьких складно з ними справитись», - сказав Юрій Вілкул, в.о. міського голови.

  У вересні продовжується виплата допомог для підтримки дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства. Її нададуть:

  250 дітям з інвалідністю та онкохворим дітям у розмірі 10 тис. грн (з початку року допомогу отримали 1799 дітей);

  19 дітям з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками у розмірі 20 тис. грн. З початку року допомогу отримали 291 дитина.

  20 інсулінозалежним дітям (розмір допомоги 11 338 грн) таку допомогу в цьому році отримали 143 дитини;

  333 особам з інвалідністю з дитинства, в тому числі 2 особам  з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, вони отримають допомогу у збільшеному розмірі – 10 тис. грн  (з початку року допомогу отримали 2568 осіб, у тому числі 150 студентів). Узагалі з початку року на виплату матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, особам з інвалідністю, у тому числі з дитинства з бюджету Криворізької міської територіальної громади спрямовано 34,5 млн грн.

  Також, у вересні 201 учасник бойових дій у АТО на сході України та ООС у Донецькій і Луганській областях отримають одноразову допомогу від міста. Вже таку допомогу в розмірі 5 тис.грн з початку року отримали 3 586 учасників бойових дій. У вересні одноразову та щомісячну допомогу отримають ще 2 особи з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з безпосередньою участю в АТО.

  «Місто завжди пам’ятає та шанує героїв-військовослужбовців, які віддали власне життя у протистоянні  з окупантами, захищаючи  незалежність та територіальну цілісність України. Підтримуємо і надаємо допомогу їх родинам. З міського бюджету виділено одноразово на родину 100 тис грн. та 25 тис. грн. на поховання. Крім того, у вересні 5 родинам загиблих військовослужбовців будуть надані кошти на виготовлення та встановлення намогильних споруд. Місто й надалі буде опікуватися криворіжцями, які потребують підтримки та допомоги», - сказала Інеса Благун.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг