Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі коштом міського бюджету продовжуємо капітально ремонтувати ліфти – з початку року відремонтовано вже 45, ще 30 запустили в тестовому режимі»

  17 Серпня 2023, 13:52 Поділитися

  У рамках муніципальної програми, з метою покращення умов проживання криворіжців та безпеки користування ліфтами, продовжуються їх капітальні ремонти. З початку року коштом міського бюджету відремонтовано 45 ліфтів, ще 55 планується відремонтувати до кінця року.

  Ю

  У житлових будинках Кривого Рогу експлуатується 3061 ліфт. За час дії муніципальної програми з 2010 по 2021 роки включно виконано капітальний ремонт 724 ліфтів.
  17 серпня в.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду щодо ремонту ліфтів у багатоповерхівках. У двох будинках на мікрорайоні Гірницький запустили ще два новенькі ліфта в тестовому режимі до остаточного оформлення дозвільних документів щодо введення їх в експлуатацію.

  «Зараз, коли в країні другий рік триває повномасштабна війна, завдяки героїзму військових ми продовжуємо жити та працювати у рідному місті. І ті справи, які були заплановані до війни,  по можливості, намагаємося реалізовувати. Ми допомагаємо криворіжцям в утриманні та наведенні ладу в їхніх будинках. Однією із найбільш дороговартісних статей витрат є ремонт ліфтового обладнання в багатоповерхівках. Розуміючи всі труднощі сьогодення, це фінансове навантаження беремо на себе. Ремонт  двох ліфтів на мікрорайоні Гірницький ми розпочали у квітні і вже у червні запустили їх в тестовому режимі. Вони удосконалені технічно та пристосовані для людей з обмеженими можливостями (вадами зору). Ліфти працюють майже безшумно, з покращеним дизайном купе кабіни. Ми не зупиняємося на цьому, адже оновлені ліфти – це комфорт та безпека мешканців будинків», – підкреслив Ю.Вілкул.

  Під час капітального ремонту ліфту виконується майже повна його заміна із встановленням сучасного обладнання. А саме: кабіна, лебідка, станція керування, канати та інші основні вузли. Також, проводяться заходи щодо забезпечення комфортного та безпечного користування ліфтами маломобільних груп населення: встановлення додаткових поручнів та монтаж табличок з позначенням «Ліфт» і номером поверху шрифтом Брайля для читання сліпими. Крім цього, у нових ліфтах використано енергозберігаючі технології, що дає економію електроенергії під час їх експлуатації.

  Представник підрядної компанії сказав: «Жителі багатоповерхівок дуже чекають на оновлення та покращення своїх ліфтів. Після капремонту вони стають безшумними, безпечними, сучасними та надійними. Зараз, після завершення капремонтів, 30 ліфтів працюють в тестовому режимі до остаточного оформлення дозвільних документів щодо введення ліфта в експлуатацію».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #ліфт