Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул: «У зв’язку з руйнуванням Каховської ГЕС ситуація з водопостачанням у місті дуже складна, але контрольована»

  6 Червня 2023, 12:49 Поділитися

  Як повідомив О. Вілкул у Кривому Розі на 30% міста (це Центрально-Міський, частково - Металургійний, Довгинцівський та Саксаганський райони) вода подається від Карачунів – тут ризиків немає.

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул: «У зв’язку з руйнуванням Каховської ГЕС ситуація з водопостачанням у місті дуже складна, але контрольована»

  На 70% міста (решта районів) вода подається від Каховського водосховища через водосховище «Південне».

  «Ми розуміли ризики відсутності каховської води ще рік тому і вже реалізували великий перелік технічних заходів щодо забезпечення життя міста в цих умовах, що зараз нам дає деяку фору за часом.

  Вже проведено екстрену нараду з усіма причетними, проведено оцінку ситуації та введено План, що включає технічні та організаційні заходи.

  Технічні заходи, що включають прокладання труб, створення нових водозаборів, нових насосних станцій і багато іншого зі зрозумілих причин повідомляти не буду.

  За організаційними заходами. ГОЛОВНЕ – ВОДА БУДЕ.

  Але зараз наше завдання – на 30% знизити споживання у тих районах, які заживлені від Каховки.

  1. Максимально необхідно зменшити споживання води промисловістю. Під особисту відповідальність кожного керівника підприємства. Прошу виявити свідомість, інакше відключатимемо примусово.

  2. Для населення тиск води буде знижуватися з 22:00 до 05:00. Вода діставатиме лише до перших поверхів будинків, плюс забезпечуватиметься проток та циркулювання.

  3. Повністю заборонено полив зі шлангів.

  4. У селах по дузі від Інгульця через низ до Софіївки подача води буде лише з 08:00 ранку до 12:00 дня.

  Якщо цих заходів буде недостатньо – вводитимуться додаткові обмеження, але ми зробімо все, щоб вода у нашому місті була», - підкреслив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #вода