Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Незважаючи на виклики, що постали перед Україною в умовах воєнного стану, навчальний процес у закладах освіти міста не зупинявся ні на хвилину. Цього року в олімпіадах різних рівнів вже взяли участь понад 4 000 криворізьких школярів, багато хто завоював призові місця»

  4 Травня 2023, 14:10 Поділитися

  У 2023 році 183 учня з Кривого Рогу стали призерами обласних олімпіад, а четверо юних криворіжців здобули призові місця на Всеукраїнських предметних олімпіадах з астрономії, фізики, біології та екології.

  О

  Навіть під час війни учні продовжують брати участь в інтелектуальних конкурсах, програмах та проєктах різних рівнів. Серед різноманітних розумових змагань для талановитих учнів найбільш вагомими є Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів. Високі результати участі в олімпіадному русі має Криворізький ліцей №49. 33 ліцеїсти посіли призові місця на міському етапі предметних олімпіад, 13 - отримали перемогу на обласному етапі. Учень 9 класу, Дмитро Плічко - дворазовий переможець обласних олімпіад з біології. Цього року він здобув перемогу на Всеукраїнській біологічній олімпіаді. 

  Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул зустрівся з учнями та вчителями ліцею, аби привітати переможців олімпіад міського, обласного та всеукраїнського рівнів. 

  «Вже більше року криворізькі учні навчаються в онлайн-режимі. У реаліях воєнного часу місто робить все можливе для того, щоб діти продовжували отримувати якісні знання з усіх шкільних дисциплін. Навчальний процес у наших закладах освіти вдалось організувати на найвищому рівні. Показником є те, як учні Кривого Рогу демонструють чудові результати на Всеукраїнських олімпіадах та Міжнародних конкурсах. Велика подяка учням та педагогам за те, що навіть в умовах війни вони гідно представляють наше місто. Я дуже радий особисто зустрітися з нашими інтелектуалами та підтримати дітей у їх досягненнях. Також, ми робимо все можливе, аби з 1 вересня відновити навчальний процес у режимі офлайн. Це буде понад 100 закладів освіти. У такий час дітям важливо здобувати не лише нові знання, але й спілкуватися з однокласниками, педагогами та отримувати емоційну підтримку», - зазначив О. Вілкул.

  Кривий Ріг є одним із лідерів впровадження освіти онлайн. Навіть у воєнний час місто акумулює всі ресурси, у тому числі, із залученням міжнародних партнерів для того, щоб впроваджувати сучасні освітні технології, аби криворізькі учні мали можливості для навчання, комунікації та позашкільної діяльності. Лише протягом останнього року для забезпечення роботи вчителів, які в умовах воєнного стану викладають дистанційно, місто передало у школи більше тисячі ноутбуків. Також, нещодавно дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) передав 212 сучасних гаджетів, які надали у користування школярів. Також, 379 сучасних планшетів, які отримали від партнерів з Кореї, роздали учням загиблих військовослужбовців та які зараз захищають Україну, дітям з числа внутрішньо переміщених осіб, дітям-сиротам тощо. У 2023 році реалізований спільний проєкт Ради оборони міста, виконкому Криворізької міськради та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Лабораторія цифрового розвитку» - 2 сучасні комп’ютерні лабораторії встановлені у 109 школі та Покровському ліцеї. 

  У грудні 2022 року у форматі онлайн на платформі Google Classroom проведено Міський етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 18 предметів (української мови та літератури, англійської, німецької, французької, мови іврит, історії, правознавства, математики, біології, хімії, фізики, астрономії, інформатики, інформаційних технологій, географії, екології, економіки, трудового навчання (технічної та обслуговуючої праці). У міських олімпіадах взяли участь 2974 учнів 8-11 класів, 891 із них посіли призові місця.

  259 переможців міських олімпіад взяли участь в обласному етапі, із них 183 учні посіли призові місця (І місце – 40 учнів, ІІ – 59 учнів, ІІІ місце – 84 учні).

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #школа
  • #олімпіада