Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Робота комунального транспорту, як і іншої важливої інфраструктури міста, забезпечена в звичайному режимі – тролейбуси, трамваї, швидкісний виходять на маршрути з 05:00 години ранку та перевозять пасажирів до 23:00 години»

  15 Березня 2022, 16:39 Поділитися

  Для безпеки жителів деякі зі станцій швидкісного зараз служать як укриття. В. о. міського голови Кривого Рогу – заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду з питання організації пасажирських перевезень у місті на одній із станцій швидкісного, яка цілодобово відкрита для укриття криворіжців.

  Ю

  «Сьогодні, в умовах воєнного стану, який діє по всій країні, в Кривому Розі комунальний транспорт працює у звичайному режимі. Одне що, звичні вже для криворіжців нові автобуси зараз використовуються для інших завдань. Для повноцінного забезпечення життєдіяльності міста всі громадські перевезення залишаються доступні, а станції швідкісного трамвая слугують як укриття цілодобово. Хочу висловити вдячність всім, хто щодня забезпечує якісну роботу комунального транспорту у всіх напрямках та на всіх маршрутах», – зазначив Юрій Вілкул.
  Комунальні тролейбуси, трамваї, швидкісний виходять на маршрути з 05:00 години ранку та перевозять пасажирів до 23:00 години. Приватні ж перевізники працюють з 06:00 до 20:00.
  Однак, ще раз нагадуємо, що не зважаючи на вказаний графік руху міського транспорту, криворіжці повинні дотримуватися комендантської години з 20:00 до 6:00. У комендантський час мешканцям заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, городяни можуть пересуватися на транспорті у цей період лише при наявності спецперепусток.
  Станції КП «Швидкісний трамвай» надають цілодобове укриття для мешканців міста під час оголошення тривоги «Сирена» та після її завершення, на усіх підземних станціях швидкісного.
  Також, створено інтерактивну карту укриттів міста - https://www.google.com/maps/d/edit?mid=16h3FUytKBRktZ7y_FMwLC-jdfg4oeXsS&usp=sharing

  Теги
  • #транспорт
  • #графік