Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Ми продовжимо програму розвитку комунального електротранспорту. У 2022 році для криворіжців буде закуплено 15 нових сучасних трамваїв - сьогодні підписано всі необхідні угоди з IFC»

  7 Грудня 2021, 15:20 Поділитися ОФІЦІЙНО

  7 грудня в. о. міського голови Юрій Вілкул та регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар підписали всі необхідні угоди на придбання 15 трамваїв та реконструкцію колії по вулиці Соборності, вона буде безшумною.

  Ю

  У Кривому Розі триває реалізація комплексної програми Вілкула-Павлова з оновлення та модернізації муніципального транспорту. За останні роки вже придбано 62 нових тролейбуса, 27 нових екологічно чистих і комфортабельних автобусів, відкрито 13 нових маршрутів та проведене повне оновлення 35 тролейбусів і трамваїв. При цьому в Кривому Розі, єдиному місті в Україні, введений безкоштовний проїзд у муніципальному транспорті для всіх криворіжців.

  Місто рухається далі і завдяки проведеній системній роботі із Міжнародною фінансовою корпорацією IFC у наступному році буде поповнений відразу на 15 трамваїв парк комунального підприємства «Швидкісний трамвай».

  Під час підписання угод в. о. міського голови Юрій Вілкул підкреслив: «Міський електротранспорт найбільш популярний серед криворіжців і його розвиток - один з пріоритетів нашої роботи. Новий транспорт відповідатиме міжнародним стандартам безпеки та доступності, сприятиме безпеці руху та зробить подорожі для мешканців міста більш комфортними. Співпраця з IFC для нас дуже важлива. Містом вже підготовлені технічні специфікації трамвайних вагонів, які планується закуповувати - вони будуть максимально відповідати запитам криворіжців. Отриманий позитивний висновок Антимонопольного комітету, вже складено попередній план закупівель. Також виготовлений проєкт на реконструкцію трамвайних колій по вулиці Соборності, що має надважливе значення для транспортної артерії схід-захід у центрі міста,. Ми націлені на плідну роботу для реалізації нашого спільного проєкту».

  На цей час парк рухомого складу КП «Швидкісний трамвай» складає 143 одиниць пасажирських трамвайних вагонів, які курсують як на підземних, так і на наземних маршрутах.

  «Меморандум з IFC дасть Кривому Рогу можливість придбати 15 електричних трамвайних вагонів, які не лише істотно заощаджуватимуть електроенергію завдяки регенерації енергії, а й потребуватимуть менше ремонтів, що оптимізує їх час в дорозі. Розвиток сталої та більш екологічної міської інфраструктури допоможе зменшити споживання електроенергії та покращити якість життя. Наша загальна мета – підтримати впровадження кліматично-оптимізованої інфраструктури в багатьох великих і швидкозростаючих містах України»  – сказав Джейсон Пеллмар, регіональний менеджер IFC.

  Вже у  2022 році до міста прибуде перша партія трамваїв.  Теги
  • #транспорт
  • #договір