Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ніяких компромісів щодо якості: Юрій Вілкул поставив завдання посилити контроль за якістю та строками виконання робіт з благоустрою на 4-му Зарічному

  14 Вересня 2021, 13:38 Поділитися

  У рамках Об’єднаної програми К. Павлова та Ю. Вілкула тривають роботи з комплексного благоустрою 4-го Зарічного – пілотного проєкту, на основі якого реконструюватимуться й інші мікрорайони міста.

  Ніяких компромісів щодо якості: Юрій Вілкул поставив завдання посилити контроль за якістю та строками виконання робіт з благоустрою на 4-му Зарічному

  У дворах семи будинків по вулиці Соколовській вже замінили і відремонтували інженерні комунікації, заасфальтували дороги, зробили тротуари, відновили освітлення і провели інші роботи. Тривають роботи у дворах чотирьох будинків по вулиці Десантній. У вересні почнуться роботи з озеленення. Про це доповіли на виїзній нараді першому заступнику міського голови Євгену Удоду виконавці робіт.

  «Комплексний благоустрій 4-го Зарічного – один із багатьох масштабних проєктів з розвитку міста, що започаткував Костянтин Павлов. У рамках цього пілотного проєкту з початку року на мікрорайоні, дійсно, багато вже зроблено. Головне, що люди бачать позитивні зміни, готові їх зберігати та продовжувати. Наша головна вимога до виконавців – ніяких компромісів щодо якості. Цього вимагає пам’ять про нашого мера. Тому, Юрій Григорович поставив завдання посилити контроль за якістю та строками виконання робіт на 4-му Зарічному», – зазначив Євген Удод.

  Представники КП «Сансервіс» доповіли, що вже розроблено план озеленення території та розпочаті роботи з підсипання необхідним рослинним шаром ґрунту. У вересні почнеться робота з озеленення. А саме: буде посіяна газонна трава і висаджені дерева та кущі. Зокрема, будуть посаджені щеплені, штамбовані декоративні дерева з різною формою крони – плакучі, кулевидні з різним забарвленням листя. Також поблизу дитячих майданчиків та доріжок для створення «зелених екранів» буде насаджено більше 1000 декоративних квітучих кущів.

  Благоустрій 4-го Зарічного йде масштабно – завершено комплекс робіт у дворах будинків по вулиці Соколовська, 19, 17, 7, 9, 11, 13, 15.

  Вже виконано: відремонтовані і замінені інженерні комунікації; заасфальтовані тротуари і внутрішньодворові дороги; зроблений новий пішохідний перехід (біля школи №33); покладені бордюри; укріплені відмостки будинків; встановлені закриті контейнерні системи зі збору ТПВ; відремонтовано вуличне освітлення; встановлені нові дитячі та спортивні майданчики.

  Тривають роботи у дворах № 13, 7 та 10/11 по вулиці Десантній. Тут також буде виконано повний комплекс робіт. Додатково у дворах біля будинків 13 і 15 по Соколовській, 11, 8 та 13 на Десантній планується встановити три дитячі комплекси з гірками, майданчики будуть підсипані піском. Також для комфорту мешканців будуть встановлені лавочки і урни.

  «Ми вдячні міській владі за облаштування прибудинкової території та поліпшення не тільки екологічного, а й естетичного виду Зарічного. Тепер наші діти проводять час на сучасних дитячих та спортивних майданчиках. Біля нашого будинку зробили парковку, це дуже зручно та не заважає пішоходам», – сказала Сніжана Шевчук, жителька вулиці Соколовської.

  Комплексний благоустрій 4-го Зарічного – перший унікальний для України приклад залучення самих жителів до позитивних змін. У партнерстві з владою люди мають можливість зробити свої двори комфортними і більш зручними, відчути себе господарями, берегти і підтримувати позитивні зміни.

  У реалізації проекту беруть участь експерти-урбаністи з Європи. Польський експерт Кшиштоф Лонтка (Krzysztof Łątka) провів серію громадських обговорень щодо виявлення проблемних питань, збору та систематизації пропозицій щодо розвитку 4-го Зарічного. Віце-президент SFB (Stiftung zur Förderung des Bauwesens) Фонду підтримки будівельної галузі (Німеччина) Торальф Вайзе обговорив з жителями 4-го Зарічного варіанти створення багатофункціонального громадського простору.

  Теги
  • #благоустрій
  • #зарічний