Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У рамках проєкту мера Костянтина Павлова на 4-му Зарічному цієї осені висадять дерева та кущі

  12 Серпня 2021, 14:12 Поділитися

  На 4-му Зарічному роботи із комплексного благоустрою тривають щодня. На подвір’ях семи будинків по вулиці Соколовській вже замінили і відремонтували інженерні комунікації, заасфальтували дороги, зробили тротуари, відновили освітлення та провели інші роботи. Найближчим часом розпочнуться підготовчі роботи з озеленення.

  У рамках проєкту мера Костянтина Павлова на 4-му Зарічному цієї осені висадять дерева та кущі

  Протягом місяця КП «Сансервіс» приступить до планування територій та підсипання їх родючим шаром ґрунту. Восени буде посіяна газонна трава та посаджені молоді саджанці чагарників і дерев.
  Благоустрій 4-го Зарічного йде масштабно – завершений комплекс робіт у дворах будинків №№ 19, 17, 7, 9, 11, 13, 15 по вулиці Соколовській.

  Зокрема, зроблено:

  ▪️ відремонтовані і замінені інженерні комунікації;
  ▪️ заасфальтовані нові тротуари і внутрішньодворові дороги;
  ▪️ зроблений новий пішохідний перехід (біля школи № 33);
  ▪️ покладені бордюри;
  ▪️ укріплені вимощення будинків;
  ▪️ встановлені закриті контейнерні системи для збору ТПВ;
  ▪️ відремонтовано вуличне освітлення;
  ▪️ встановлені нові дитячі та спортивні майданчики.

  На сьогодні стартували роботи у дворах будинків №№ 13, 7 і 10/11 по вулиці Десантній. Тут також буде проведено повний комплекс робіт.

  Голова Покровського району Андрій Соколовський сказав: «Мер Костянтин Павлов поставив завдання жорстко контролювати якість робіт у рамках пілотного проєкту з комплексного благоустрою. Тому я багато часу проводжу на 4-му Зарічному, буквально починаю тут кожен день. Багато часу приділяю спілкуванню з мешканцями мікрорайону. Проводжу з ними зустрічі і ми разом обговорюємо проблеми та шляхи їх вирішення. Також, об'єднуємо людей навколо цього проєкту. Я отримую задоволення від виконаної роботи і результату. Коли бачиш вдячні очі жителів, це ще більше мотивує працювати, - значить, ми на правильному шляху. Всі рішення ми узгоджуємо з жителями і спільними зусиллями робимо все необхідне, щоб підвищити комфортність життя в мікрорайоні».

  Андрій Соколовський також розповів, що в рамках реконструкції 4-го Зарічного вже встановлено 4 дитячі майданчики з антитравматичним покриттям. «Сучасні дитячі майданчики з гумовим покриттям вже встановлені на вулицях Соколовській, Десантній і на 4-му Зарічному мікрорайоні. Люди дуже задоволені. Місце для майданчиків обирали відповідно до побажань мешканців, щоб всі могли відпочити і провести час з родиною».

  Додатково у дворах за адресами: вул. Соколовська, 13/15, вул. Десантна, 11/8 та 13/8, будуть встановлені три комплекси з гірками, майданчики будуть підсипані піском.

  Раніше, на засіданні Керуючого Комітету проєкту з комплексного благоустрою 4-го Зарічного, виконавці звітували про виконані роботи.

  Комплексний благоустрій 4-го Зарічного – це перший унікальний для України приклад залучення самих жителів до позитивних змін. У партнерстві з владою люди мають можливість зробити свої подвір’я комфортними і більш зручними, відчути себе господарями, берегти і підтримувати хороші, позитивні зміни.

  У реалізації проєкту беруть участь експерти-урбаністи з Європи. Польський експерт Кшиштоф Лонтка (Krzysztof Łątka) провів серію громадських обговорень для виявлення проблемних питань, збору та систематизації пропозицій щодо розвитку 4-го Зарічного. Віце-президент SFB (Stiftung zur Förderung des Bauwesens) Фонду підтримки будівельної галузі (Німеччина) Торальф Вайзе обговорив з жителями 4-го Зарічного варіанти створення багатофункціонального громадського простору.

  Теги
  • #благоустрій