Спритні та швидкі: криворізькі плавці і плавчині поповнили медальну скарбницю на змаганнях у Дніпрі

15 Липня 2024, 09:00 Поділитися

Спортсмени Кривого Рогу виходять на фінішну пряму цьогорічного змагального сезону з плавання. Передостаннім ривком був Літній чемпіонат Дніпропетровської області з плавання.  До нього долучилися вихованці ДЮСШ 1 та 7. Повідомлення про їхні успіхи оприлюднили на сторінках закладів.

На доріжки виходили спортсмени з Дніпра, Кропивницького, Кам’янського та Кривого Рогу.

Наші земляки вибороли низку почесних відзнак.

Підопічні Олега Ржепецького та Тетяни Щипакової з ДЮСШ 1 яскраво відзначилися, адже Данило Сологуб виборов відразу чотири золотих медалі на всіх заявлених дистанціях: 50 м на спині, 100 м батерфляєм,  50 м батерфляєм, 100 м на спині. Микита Котляров здобув дві срібні нагороди на дистанціях 200 м та 50 м брасом. Дві бронзи дістала Марія Купира у запливі на 100 м вільним стилем та 200 м комплексним плаванням. Головань Арсеній отримав золото на дистанції 800 м вільним стилем, бронзу на - 100 м батерфляєм,  срібло - 50 м. та 400 м вільним стилем. Гулевич Віктор став бронзовим призером на дистанції 50 м брасом, а Олексій Старегородцев - срібним на дистанції 200 м на спині.

Вихованець ДЮСШ 7 Олексій Хапанцев завоював бронзу на дистанції 400 м вільним стилем.

Вітаємо спортсменів та спортсменок та бажаємо тріумфального завершення сезону і ще більших перемог.

Нагадаємо, що раніше у Кривому Розі відзначили провідних спортсменів серед ветеранів війни та учасників бойових дій, які беруть участь у міжнародних та Всеукраїнських змаганнях.