Тріумф червоно-білих: ФК «Кривбас» вперше за 24 роки став бронзовим медалістом Української Прем'єр-Ліги

13 Травня 2024, 20:00 Поділитися СПОРТ

Матч «Кривбас» – «Полісся» тривай майже добу, все через тривалі повітряні тривоги. 12 травня зіграти навіть перший тайм не вдалося і за взаємною згодою зустріч перенесли на наступний день. Вона завершилася на користь команди з Житомира 0:1.Але це не завадило команді посісти призове місце в УПЛ.  Про це повідомила пресслужба червоно-білих.

Символічний перший удар зробив фанат «Кривбасу» доброволець з в/ч 3011 Андрій Жуков. Чоловік отримав поранення під Урожайним під час обстрілу.

Початок гри був за нашими хлопцями, проте в  середині тайму вони пропустили разючу атаку і Танковський забив снаряд у наші ворота. Ближче до кінця тайму криворіжці знову перехопили ініціативу, але друга повітряна тривога за гру зупинила їх атаки. Наступного дня «Кривбас» був набагато активніше за суперника, але зрівняти рахунок так і не вдалося.

Проте, ще до початку матчу стало відомо про дострокове завоювання криворіжцями як мінімум бронзових нагород чемпіонату. Незважаючи на те, що цей сезон був складний, як на полі, так і за його межами, попри усі перепони, вони  це зробили – завершили період без медалей довжиною у 24 роки та вибороли третє місце УПЛ.

«#КривбасЦеМи, тому це досягнення – наше спільне. Дякуємо команді, дякуємо всім працівникам Клубу, дякуємо вболівальникам, і, звичайно, дякуємо тим, без кого ми б не мали змоги виходити на матчі – захисникам і захисницям України! Слава ЗСУ!!!», – зазначили у повідомленні клубу.

Нагадаємо, що стали відомі переможці Відкритого Чемпіонату «Krivbass Volleyball League-2024 Men».