Кривий Ріг на війні втратив захисника-добровольця Миколу Супруна
Війна безжально продовжує руйнувати життя українців. 12 травня втрата криворіжця Миколи Супруна завдала незагойної душевної рани його рідним та близьким. Про тяжку втрату повідомила ГО «Батальйон Бабуся».
![Кривий Ріг на війні втратив захисника-добровольця Миколу Супруна](/images/16x9/photo_2024-05-12_17.30.50.jpeg)
Боронити Україну від загарбників Микола Супрун вирішив добровільно і у 2022 році став до лав захисників. Він віддав своє життя в бою за свободу і незалежність України, залишившись вірним присязі до останнього подиху.
«Кожен загиблий Воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас, їх імена назавжди будуть взірцем мужності, патріотизму та незламності. Нехай душа загиблого Миколи знайде вічний спокій», - написали у повідомленні.
Редакція «Першого Міського» схиляє голову у пам’ять про Героя та висловлює щирі співчуття родині.
Раніше ми писали, що у Кривому Розі у засвіти провели воїна Ігоря Запорожця.
Боронити Україну від загарбників Микола Супрун вирішив добровільно і у 2022 році став до лав захисників. Він віддав своє життя в бою за свободу і незалежність України, залишившись вірним присязі до останнього подиху.
«Кожен загиблий Воїн – це болючий шрам на душі кожного з нас, їх імена назавжди будуть взірцем мужності, патріотизму та незламності. Нехай душа загиблого Миколи знайде вічний спокій», - написали у повідомленні.
Редакція «Першого Міського» схиляє голову у пам’ять про Героя та висловлює щирі співчуття родині.
Раніше ми писали, що у Кривому Розі у засвіти провели воїна Ігоря Запорожця.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)