Понад три десятки нагород здобули плавці ДЮСШ №2 у Дніпрі
Новими здобутками вихованців поділилася дитячо-юнацька спортивна школа № 2. Цього разу криворіжці підкорювали води Дніпровського басейну на ІV Етапі Кубку міста з плавання, що пройшов 29 березня.
![Понад три десятки нагород здобули плавці ДЮСШ №2 у Дніпрі](/images/16x9/photo_2024-04-02_11-31-41.jpg)
Плавці віком від 10 до 17 років загалом здобули 11 золотих, 13 срібних та 11 бронзових нагород.
Криворіжці ставали кращими, як у індивідуальних запливах різними стилями на різну відстань, двоборстві, так і естафетах. Отримали медалі та дипломи переможців і призерів Владислав Щупак, Аліса Кравчук, Катерина Собяніна, Ілія Пітомцева, Єва Васильєва, Олександра Собяніна, Анна Марченко, Олександр Поляков, Наталя Шевченко, Крістіна Волошина, Аліса Задорожня, Данило Пирогов.
А долучилися до естафет Кароліна Давидова, Ігор Пономаренко, Олександра Горбатенко, Вероніка Козенко, Давид Ніна, Артем Джигіль.
Вітаємо спортсменок та спортсменів та весь тренерський штаб: Оксану Петриченко, Марину Дніпровську, Віту Трушковську, Олександра Лугового з потужними результатами.
Нагадаємо, що чарівні криворізькі гімнастки повернулися з Кропивницького з новими відзнаками.
![](/img/2024-04/02/1712047915-photo_2024-04-02_11-31-41 (2).jpg)
![](/img/2024-04/02/1712047922-photo_2024-04-02_11-31-42.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)