Дуже любив свою роботу і активне дозвілля: Кривий Ріг попрощався з мужнім воїном Олександром Фроловим
Ще один Герой пішов до небесного війська. У Кривому Розі сьогодні останньою земною дорогою рідні та близькі провели захисника Олександра Фролова. Він віддав своє життя у бою за Україну 12 березня.
![Дуже любив свою роботу і активне дозвілля: Кривий Ріг попрощався з мужнім воїном Олександром Фроловим](/images/16x9/photo_2024-03-22_12-08-09.jpg)
На війні мав посаду стрільця-помічника гранатометника. За мирного життя Олександр Фролов працював на «АрселорМіттал» електрогазозварником. Любив активне дозвілля – рибалку, кататися на велосипеді. З двоколісним другом він був постійно, вирушав на роботу, прогулянки.
«Дуже любив роботу. Дуже відповідально до всього ставився. 18 лютого я зателефонувала йому щоб привітати з днем народження. Тоді ми останній раз спілкувалися. Він хотів всіх захищати. Залишилася мати, сестра, син, який дуже його любив», - каже падчерка Ганна.
Дмитро підтримував зв'язок з Олександром Фроловим змалечку. Загибель містянина - непоправна втрата для кожного, хто його знав. «Він став захисником. Казав, хто, як не ми. Він залишиться у пам’яті веселим та життєрадісним», - зазначає чоловік.
Вічна пам'ять оборонцеві! Вклоняємося за подвиги!
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Донеччині загинув металург з Кривого Рогу Євген Чубелюк.
![](/img/2024-03/22/1711102296-photo_2024-03-22_12-08-12.jpg)
![](/img/2024-03/22/1711102303-photo_2024-03-22_12-08-10 (2).jpg)
![](/img/2024-03/22/1711102312-photo_2024-03-22_12-08-10.jpg)
![](/img/2024-03/22/1711102323-photo_2024-03-22_12-08-11.jpg)
![](/img/2024-03/22/1711102331-photo_2024-03-22_12-08-13.jpg)
![](/img/2024-03/22/1711102337-photo_2024-03-22_12-08-14.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)