Кредити для людей: НБУ ввів нові вимоги до фінустанов
Нацбанк ввів нові вимоги до українських фінансових установ. Зокрема, вони будуть зобов’язані інформувати клієнтів про одностороннє продовження споживацьких кредитів. Регулятор вніс зміни до деяких нормативно-правових актів.
В НБУ очікують, що такий крок дозволить посилити захист прав та інтересів людей, які цікавляться фінансовими послугами. Банки та небанківські установи мають перехідний період у місяць, аби привести свою діяльність у відповідність до правок.
«Окреме інформування споживачів про порядок повернення кредиту передбачено для небанківських кредитодавців - страховиків, які надають споживчий кредит у межах та під заставу викупної суми за договором страхування життя з накопичувальною складовою», - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у НБУ планують змінити правила розкриття банківської таємниці.