До роковин початку великої війни: НБУ випустив пам’ятну купюру «Єдність рятує світ»
У якості нагадування про важливість згуртованості у складні часи, Національний банк України створив пам’ятну банкноту «Єдність рятує світ». Її номінал 50 гривень.
![До роковин початку великої війни: НБУ випустив пам’ятну купюру «Єдність рятує світ»](/images/16x9/photo_2024-02-24_16.42.53.jpeg)
На лицьовому боці показано українську дівчину-захисницю, яка дивиться у бік Заходу. В її грудях – Україна в образі серця. До нього приєднано судини – маршрути міжнародної допомоги та підтримки. Між ними розташувалися стилізовані серця, що показують жертовність та співчуття.
«На звороті на тлі українського Тризуба – стилізована композиція зі стиснутих рук, як знак співпраці, взаємодопомоги, довіри та партнерства. Ці руки формують непохитну брилу, алегорію сучасної України», - йдеться у повідомленні НБУ.
Охочим придбати, треба зайти до інтернет-магазину нумізматичної продукції НБУ. Також купівля можлива у банках-дистриб’юторах - АТ АБ «Укргазбанк», АТ АБ «Радабанк», АТ «Таскомбанк», АТ КБ «ПриватБанк».
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що НБУ презентував нову монету на честь Дня закоханих.
![](/img/2024-02/24/1708787418-photo_2024-02-24 16.42.51.jpeg)
![](/img/2024-02/24/1708787429-photo_2024-02-24 16.42.54.jpeg)
![](/img/2024-02/24/1708787439-photo_2024-02-24 16.42.55.jpeg)
![](/img/2024-02/24/1708787448-photo_2024-02-24 16.42.56.jpeg)
![](/img/2024-02/24/1708787459-photo_2024-02-24 16.42.58.jpeg)
![](/img/2024-02/24/1708787468-photo_2024-02-24 16.42.59.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)