Успіхи «восьмируких боксерів»: вихованці криворізької  ДЮСШ №4 вибороли сім нагород на обласних змаганнях з муай тай

6 Березня 2024, 21:00 Поділитися СПОРТ

Вихованці ДЮСШ №4 здобули 7 відзнак на обласній першості та всеукраїнському турнірі «Дніпровська Зірка» з тайського боксу. Переможці отримали медалі, дипломи та кубки, а всі учасники безцінний змагальний досвід. Про успіхи спортсменів повідомив виконком Покровської райради.

Днями у Дніпрі завершився чемпіонат області з таїландського боксу муай тай серед дорослих та всеукраїнський турнір «Дніпровська Зірка», присвячений пам’яті Захисників України. До змагань долучилися  120 спортсменів з 4 областей України, сере них були і спортсмени криворізької ДЮСШ №4.

У підсумку команда змогла вибороти 5 золотих та 2 бронзові медалі.

Вітаємо чемпіонів та призерів і бажаємо їм виходити на вищий рівень та опановувати нові  спортивні вершини.

Нагадаємо, що рукопашники з криворізької  ДЮСШ №3 здобули 7 нагород на міжнародній арені.