Юні майстри єдиноборств: криворіжці на змаганнях з джиу-джицу у Кропивницькому вибороли три золота і дві бронзи
Криворізькі джитсери повернулися із змагань у Кропивницькому з п’ятьма нагородами на трьох. Успіхами вихованців поділилися на сторінці клубу «Dragon» школи Jiu-jitsu Tatsu-Do.
![Юні майстри єдиноборств: криворіжці на змаганнях з джиу-джицу у Кропивницькому вибороли три золота і дві бронзи](/images/16x9/422723433_908595181265725_7008016327706520430_n.jpg)
На базі обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2 у Кропивницькому 25 лютого відбулися змагання з диу-джицу Ukraine BJJ Pro Winter Cup 2024.
Від криворізького клубу «Дракон» участь брали троє бійців. За результатами серії поєдинків їм вдалося вибороти 5 нагород.
Ілля Левченко завоював дві золоті відзнаки, у категорії GI та NO-GI. У двох категоріях відзначився і Михайло Ніколайчук, який здобув золото та бронзу. Микита Лапіга отримав бронзу.
Нагадаємо, що раніше вихованці ЦПО «Терни» здобули два десятки відзнак на обласній першості з армрестлінгу.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)