Цікаві суперники та чесна боротьба: у Кривому Розі пройшов чемпіонат міста з дзюдо

20 Лютого 2024, 14:00 Поділитися СПОРТ

У Кривому Розі визначали кращих на чемпіонаті міста з дзюдо серед кадетів та юнаків і дівчат. На вершині турнірної таблиці опинилися команди «Клубу юних моряків», спортивного клубу «Мандрівник» та ДЮСШ №9. Про це повідомила федерація дзюдо Кривого Рогу.

17 лютого у Кривому Розі пройшов чемпіонат міста з дзюдо серед кадетів 17- 21 років та серед юнаків та дівчат 14-16-річного віку.

На килим виходили десятки борців з різних шкіл та спортивних клубів.  За підсумком змагань перше загальнокомандне місце завоювали спортсмени ДЮСШ №9, друге посіли вихованці «Клубу юних моряків», третє – команда СК «Мандрівник». Навчали та готували до змагань дзюдоїстів тренери О.С. Назаров, А.В. Корзінов, О. Кучеренко, С.В. Косяк.

Вітаємо призерів, переможців та їх наставників з гарними результатами й бажаємо нових успіхів та перемог!

Нагадаємо, що у Кривому Розі пройшла зустріч з майстром спорту з велосипедного туризму Володимиром Бураком.