Трагічний візит до стоматолога: у Кривому Розі попрощалися з 14-річним Іваном Ковальчуком
Сьогодні у Кривому Розі відбулося прощання з 14-річним Іваном Ковальчуком, який помер після візиту до стоматолога. Хлопчик звернувся до лікаря з гострим зубним болем. Після видалення зуба дитині стало погано. Мама викликала швидку, але врятувати юного криворіжця не змогли.
![Трагічний візит до стоматолога: у Кривому Розі попрощалися з 14-річним Іваном Ковальчуком](/images/16x9/photo_2024-02-08_11-29-35.jpg)
Леся одна з тих, хто прийшла провести дитину останньою земною дорогою. Жінка каже, що її син знав Івана. Напередодні, в суботу, діти разом гуляли. Юнак був задоволений таким дозвіллям. В неділю родина побачила швидку. Містянка зауважує, що 14-річний Іван був веселим, емоційним та дещо бешкетником, у гарному сенсі цього слова.
«Побачили, що виносять Ваню. Ми були шоковані. Коли в новинах прочитали про те, що дитина, 14 років, хлопчик, після візиту до стоматолога його не стало, ми до останнього сподівалися, що це не він», - сказала жінка.
За фактом смерті дитини правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст 140 Кримінального кодексу України - «Неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником». Якщо вину стоматолога доведуть, то йому загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
«Любив їздити на машині з татом. Тварин любив дуже сильно. Мав собаку, двох кішок. У нього був гострий зубний біль. Лікар зробив йому ін’єкцію. Пам’ятаю, що 3 рази. Вийшли зі стоматології, приїхали додому, йому стало погано. Почав втрачати свідомість. Почала приводити його до тями, його знудило. Викликала швидку. А там все як у тумані. Забрали до реанімації.
Я хочу справедливості, щоб у цій справі розібралися. У кожного є діти, у кожного болять зубки. Батьки хочуть, щоб в дітей нічого не боліло. Щоб чесно розібралися. З цим болем просто важко жити, коли втрачаєш своїх дітей», - розповіла мама Івана.
Нагадаємо, раніше ми публікували коментар головної лікарки однієї з міських лікарень Олени Климович з приводу цього інциденту.
![](/img/2024-02/08/1707384615-photo_2024-02-08_11-29-29.jpg)
![](/img/2024-02/08/1707384643-photo_2024-02-08_11-29-34.jpg)
![](/img/2024-02/08/1707384649-photo_2024-02-08_11-29-36.jpg)
![](/img/2024-02/08/1707384657-photo_2024-02-08_11-29-37.jpg)
![](/img/2024-02/08/1707384663-photo_2024-02-08_11-29-38.jpg)
![](/img/2024-02/08/1707384635-photo_2024-02-08_11-29-33.jpg)
![](/img/2024-02/08/1707384627-photo_2024-02-08_11-29-32.jpg)
![](/img/2024-02/08/1707384620-photo_2024-02-08_11-29-30.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)