Криворізькі самбісти відзначилися на кубку України в Києві

1 Лютого 2024, 21:00 Поділитися СПОРТ

Вихованці криворізьких дитячо-юнацьких спортивних шкіл посіли призові місця на Кубку України з боротьби самбо, що днями пройшов у Києві. Їхніми успіхами поділилися на сторінці Криворізької федерації цього різновиду боротьби фейсбуці.

31 січня у Києві відбувся Кубок України з боротьби самбо. У перший день змагань відзначилися:
    Данило Цільник завоював золото, Ізабелла Лось – срібло, Валерія Ваганова, Катерина Мягкоголова, Назар Самальчук – вибороли бронзу.
    Серед старших юнаків 16-18 років рідне місто представляв Олександр Єрмолко. Хлопець  виступав у категорії 64 кг та виборов 3 місце.

«Перший Міський» вітає спортсменів та спортсменок та бажає успіхів у наступних турнірах!

Нагадаємо, що юний криворіжець став чемпіоном на турнірі з боксу в Кам’янському.