«Битва силачів»: у Кривому Розі за першість змагалися армрестлери ЦСДЮМ «Олімп»

6 Грудня 2023, 16:00 Поділитися

5 грудня у центрі спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп» пройшла першість з армспорту. Змагання присвятили Дню Збройних Сил України. Усіх учасників розділили на 3 вагові категорії та категорію «Професіонали». Усі нагороди знайшли своїх володарів.  Про це повідомив ЦСДЮМ «Олімп» на сторінці у соцмережі.

Справжні криворізькі силачі змагалися на першості  ЦСДЮМ «Олімп» з армрестлінгу. У «двобоях» сходилися спортсмени однієї з чотирьох категорій на які були поділені учасники. За підсумками змагань у категорії  55 кг кращим став Станіслав Силкін, срібло виборов

Володимир Нікулін, бронзу – Олександр Савельчук. Серед учасників категорії  до 70 кг перше місце посів Дмитро Шиян, друге – Михаїл Демінтієнко, третє – Дмитро Яременко. Першу сходинку серед учасників вагової категорії  70+ посів Микита Ющук, другу – Мирослав Слюско, третю – Данило Соєнко. У категорії «Професіонали» золото здобув Іван Федоренко, срібло отримав Данило Йолкін, а бронзу – Микола Іосіпов.

Нагадаємо, що спортсмени з Кривого Рогу вибороли 31 нагороду на чемпіонаті України з Джиу-джитсу.