2:1: ФК «Кривбас» переміг ФК «Олександрія» на домашній арені

2 Грудня 2023, 18:30 Поділитися

В ході 16-го туру УПЛ наш футбольний клуб «Кривбас» прийняв на домашній арені ФК «Олександрія». Маємо вольову перемогу – 2:1.

У минулому турі «Олександрія» у себе здолала «Верес» з рахунком 1:0. А «Кривбас» з аналогічним показником на табло на виїзді переграв «Минай».

«Наша команда продовжує боротьбу за найвищі місця. Щодо суперника, то наразі олександрійці – у зоні перехідних матчів», - зазначали у «Кривбасі» у прев’ю до сьогоднішнього матчу.

Тож 2 грудня на «Гірнику» все було так:

- Артем Шулянський, 30 (0:1) – «Олександрія».
    - Жан По, 79 (1:1) – «Кривбас».
    - Джихад Бізімана, 83 (2:1) - «Кривбас».

Головний тренер ФК «Кривбас» Юрій Вернидуб каже, що після матчу емоції різні.

«Хлопці молодці, що відреагували, в другому таймі зіграли ще ліпше, ніж в першому. В першому таймі було дуже багато середніх та дрібних передач. Мало було закидань за спину лінії захисту. Тому що команда «Олександрія» дуже високо тримає оборону. Пояснили, показали. Вийшли на другий тайм зовсім інші. Ми почали грати в той футбол, який ми хочемо грати і любимо грати», - зазначив пан Юрій.

Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань вважає, що його команда не заслуговувала поразки. Але висновки будуть зроблені обов’язково.

«Ми вивчили суперника. Ми знаємо, що «Кривбас», мабуть, команда №1 в Україні, яка веде боротьбу, підбирає м’ячі, атакує простір краще всіх. Тому ми це знали, це розуміли. Але, на жаль…», - прокоментував Ротань.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як ФК «Кривбас» переміг на виїзді ФК «Минай». https://one.kr.ua/news/50522