Криворізькі спортсмени підкорили Відкритий кубок Дніпропетровської області з ММА

30 Листопада 2023, 17:00 Поділитися СПОРТ

Дві команди бійців ММА з Кривого Рогу очолили загальнокомандний рейтинг Відкритого кубку Дніпропетровської області. Участь у ньому брали 22 спортивних клуби з декількох областей. Про це повідомила федерація ММА Дніпропетровської області.

Днями у Дніпрі пройшов Відкритий кубок області зі змішаних єдиноборств ММА. До змагань долучились 215 спортсменів з 22 клубів з Дніпропетровської, Запорізької, Донецької та Харківської областей. У цікавій та видовищній боротьбі очолили загальнокомандну турнірну таблицю два спортивних клуби з Кривого Рогу.

СК «БАРС» набрав 93 очки та став беззаперечним лідером, а друге місце посів СК «ЯГУАР-ММА м. Кривий Ріг», здобувши 89 очок. Трійку лідерів закрив СК «СВАРОГ-ММА» з Дніпра.

Нагадаємо, що плавці з криворізької ДЮСШ №10 вісім медалей вибороли на міському чемпіонаті.