Вагова категорія +81 кг: Поліна Черненко з Кривого Рогу завоювала срібло на змаганнях з боксу у Львові

28 Листопада 2023, 11:00 Поділитися СПОРТ

Днями у Львові завершився Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта). До участі у двобоях долучилася й криворіжанка Поліна Черненко. Про її успіхи розповіли у Виконкомі Тернівської районної у місті ради.

Поліна Черненко є вихованкою ДЮСШ №7. Дівчина здобула срібну медаль серед представників вагової категорії понад 81 кг.

«Тренери-викладачі: Кекало Ігор Миколайович, Кірнос Дмитро Євгенович, Новоселець Анатолій Васильович», - зазначають у Виконкомі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що криворіжець Владислав Дуров отримав бронзову медаль на Всеукраїнському турнірі з боксу памʼяті Олександра Янченка.