Рукопашники з криворізьких спортивних шкіл здобули низку перемог на Всеукраїнському турнірі

20 Листопада 2023, 11:00 Поділитися СПОРТ

Криворізькі рукопашники 18-19 листопада боролися за першість на Всеукраїнських змаганнях у Києві, що організували на честь захисників, що полегли під час виконанні службових обов’язків та бойових завдань. Вихованці ДЮСШ №3 та 8 здобули низку відзнак. Про їх успіхи повідомили нас сторінках спортивних шкіл у фейсбуці.

Криворізькі спортсмени вибороли право представляти рідне місто і регіон на Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою. Він проходив 18-19 листопада у Києві та був присвячений пам’яті військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Підопічні Анатолія Волошина з ДЮСШ №3 вибороли 6 нагороди. Чемпіонами стали Артемій Косов і Михайло Войтов, віце-чемпіонами –  Михайло Трохимчук, Данило Романчук, а бронзу завоювали Марія Ітесь, Ніка Панчук.

Вихованцям Станіслава Кащіна теж показали високий рівень підготовки та здобули 7 відзнак. Золото здобула Віолетта Тютюнник, а бронзу отримали Максим Волоха, Богдан Гусін, Андрій Жук, Станіслав Білоус, Григорій Апокін виборов 2 медалі в різник категоріях.

Вітаємо спортсменів та їх наставників з перемогами та бажаємо підкорювати нові професійні вершини.

Нагадаємо, криворіжець Артур Кузьменко став чемпіоном України з боксу.