У СК «Молодість» відбувся відкритий кубок Кривого Рогу з рукопашного бою, наші спортсмени вибороли 55 нагород

13 Листопада 2023, 13:00 Поділитися СПОРТ

Рукопашники з Дніпра, Запоріжжя та місцеві спортсмени 11 листопада змагалися на відкритому кубку Кривого Рогу. Загалом у турнірі взяли участь близько 300 учасників, 59 з них – вихованці спортивно-фізкультурного клубу «ВОЇН». Їм вдалося здобути 55 медалей та вибороти перше загальнокомандне місце. Про здобутки спортсменів повідомив виконком Тернівської районної у місті ради.

У спортивному комплексі «Молодість» 11 листопада відбувся відкритий кубок Кривого Рогу з рукопашного бою. До змагань крім місцевих долучилися спортсмени з Дніпра і Запоріжжя, загалом близько 300 учасників. Криворізький спортивно-фізкультурний клуб «ВОЇН» представляли 59 рукопашників. Вони вибороли 55 нагород: 23 золотих, 23 срібних та 9 бронзових.

У підсумку криворізькі «воїни» посіли перше загальнокомандне місце.

Редакція «Першого Міського» вітає переможців, призерів і тренера Артема Станіславовича Соколовського.

Нагадаємо, що криворіжець завоював звання чемпіона України з боксу.