Пережив полон, серйозне осколкове поранення і знову повернувся на фронт: історія 25-річного бойового медика на псевдо «Гіпократ», який пройшов найгарячіші точки Донбасу у лавах в/ч 3011 НГУ
У свої 25 років бойовий медик на псевдо «Гіпократ» пережив надто багато. Зокрема, він пройшов Куп'янський напрямок, Новоселівку, Бахмут, Соледар. Назви цих населених пунктів для кожного українця є символами незламних Героїв, які викорінюють російського агресора. Для «Гіпократа» це нагадування про тяжку та виснажливу цілодобову військову роботу, про біль, успіхи, втрати та братерство. Історію хлопця розповіли на сторінці в/ч 3011 НГУ у Facebook.
За освітою він фельдшер з 5-річним досвідом. Спочатку це були Збройні сили, а тепер Нацгвардія. Згадує, коли був на Куп’янському напрямку, поранені йшли наче конвеєр.
«Одного разу було понад два десятки поранених, серед них цивільна літня жінка, у будинок якої влучив ворог. Поранені різної тяжкості, допомогу надавав за лічені секунди. Оскільки зволікати дорівнює втратити», - говорить «Гіпократ».
Його підрозділ в одній із розбомблених місцевих шкіл знайшов стоси літератури, завезеної окупантами. Її наші військові знищили. Коли «Гіпократ» проглянув кілька сторінок, то склалося враження, що він побачив перед собою писанину психічно хворих.
«Імперські ідеї з манією величі, перевернуті догори рогом історичні події, де росія пуп землі – і все це вони везли впарювати нашим дітям. Ще раз переконався, що російську орду треба знищувати, що я на правильному шляху», - додає медик.
«Гіпократ» вважає командну роботу одним із головних постулатів для бойового медика. Вона йде у ряді з холодним розумом та оперативністю. Під час одного з виходів під Соледаром хлопець потрапив у полон через оточення з боку ворога. Тоді було й серйозне осколкове поранення. Час у ворожих стінах описує як повне недотримання Женевських конвенцій щодо військовополонених. Але хлопець не впав духом, триматися допомогла підтримка побратимів.
«Коли «Гіпократ» у результаті обміну полоненими разом з іншими побратимами нарешті повернувся додому, першою емоцією була радість побачити рідних, а ще - скуштувати хліба, звичайного, запашного українського хліба. Він видався воїну надзвичайно смачним тоді.
Після реабілітації «Гіпократ» знов став у стрій. Говорить, що час і події змінили його. Вже немає ілюзій метушної юності, натомість – тверда, чітка і непорушна позиція чоловіка-воїна щодо своєї місії у цьому житті. Бути вірним присязі, своєму слову, своїм побратимам», - говорять у в/ч 3011.
Нагадаємо, раніше ми давали історію металурга з Кривого Рогу Романа на псевдо «Рамзес». Він визволяв Херсонщину, потрапив під Авдіївку.