Дедлайн подачі заявок – 30 листопада: підприємці Кривого Рогу можуть поїхати до Європи завдяки програмі «Erasmus for Young Entrepreneurs»
Обмін досвідом, поглиблення у іноземний ринок, розширення кола професійних знайомств та прокачування скілів задля розвитку власного бізнесу. Все це – умови програми «Erasmus for Young Entrepreneurs», яка передбачає подорож за кордон для підприємців України, повідомляє Центр розвитку «Час змін».
![Дедлайн подачі заявок – 30 листопада: підприємці Кривого Рогу можуть поїхати до Європи завдяки програмі «Erasmus for Young Entrepreneurs»](/images/16x9/photo_2023-11-16_10-46-14.jpg)
Ініціатива передбачена для тих, хто лише мріє відкрити свою справу або ж має не більше 3 років підприємницького досвіду. Важлива умова – знання англійської мови на рівні B2 або вище. Учасники матимуть стипендії на проїзд, проживання, тощо.
«До трьох місяців роботи пліч-о-пліч з досвідченими підприємцями у Європі. Ви можете поїхати до однієї з 27 країн ЄС, Великої Британії, Албанії, Вірменії, Боснії і Герцеговини, Ліхтенштейну, Ісландії, Норвегії, Чорногорії, Македонії, Сербії, Молдови, Туреччини або Косово.
Обмін може тривати від 1 до 3 місяців — залежить від того, скільки часу ви можете й хочете присвятити програмі. Під час воєнного стану діють обмеження на виїзд чоловіків за кордон. Отримати дозвіл на перетин кордону — ваша відповідальність», - йдеться у повідомленні центру.
Для участі потрібно заповнити заявку ось тут. Дедлайн – 30 листопада.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що уряд запускає проєкт «е-Підприємець».
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)