«Ти обираєш бути героєм чи загрозою. Знизь швидкість!»: у Кривому Розі відкрилася виставка кращих фоторобіт про цінність життя з національного проекту «Безпечна країна»
«Світле майбутнє віртуальності не повинне затемнювати обережність у реальному світі», «Ти обираєш бути героєм чи загрозою. Знизь швидкість!», «Дивись на дорогу, а не в телефон». У Кривому Розі на базі Донецького державного університету внутрішніх справ відкрилася виставка фоторобіт номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху» VІ Всеукраїнського конкурсу національного проекту «Безпечна країна».
![«Ти обираєш бути героєм чи загрозою](/images/16x9/photo_2023-11-14_17.53.20.jpeg)
Конкурс щорічно проводить Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» за підтримки МОН, ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України.
«6 рік поспіль проводяться такі заходи. У ньому були учасниками більше 5 тис дітей і молоді. У Кривому Розі дуже талановиті діти», – зауважила віце-президент фонду Любов Чорна.
Ці роботи в майбутньому можуть слугувати потужною базою соціальної реклами. У патрульній поліції Кривого Рогу теж вбачають зростання учасників, а також яскравість трансляції ідеї на їхніх знімках.
«Якщо ці плакати побачить широкий загал, люди свідомо ознайомлюватимуться з даною інформацією, не порушуватимуть правила дорожнього руху. Якщо кожен їх дотримуватиметься, до кількість ДТП зменшиться», - прокоментувала старший інспектор відділення зв’язків з громадськістю полку патрульної поліції Тетяна Бережна.
Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності КННІ ДонДУВС Андрій Червінчук зауважує, що конкурс всеукраїнського проекту «Безпечна країна» приурочений до Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП. Він припадає на 3 неділю листопада.
«У цей час в країні проводяться тижні безпеки дорожнього руху. І одним із заходів є підведення підсумків конкурсу «Безпечна країна». А саме номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху». Сам конкурс був проголошений у травні, коли проводився попередній тиждень безпеки дорожнього руху. Всі направляли роботи. Загалом, у цій номінації понад 600 учасників. З кожним роком кількість більшає. Дуже тішить, що наша молодь так опікується цією проблемою. Було важко оцінювати роботи. Тому що ми бачимо який креативний підхід, як багато душі у кожній роботі. Була номінація глядацьких вподобань», - прокоментував Андрій Червінчук.
Для майбутніх правоохоронців пропагування дотримання правил дорожнього руху – одна з ключових задач. Курсанти ДонДУВС не лише долучилися до цієї виставки. Вони раніше роздавали пам’ятки пішохода, де зверталася увага перехожих на збереження життя та здоров’я. https://one.kr.ua/news/49111 Також курсанти роблять світловідбивачі, які можна носити на будь-якій одежі.
До речі, знімки з номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху» можна ще поближче роздивитися тут.
![](/img/2023-11/14/1699977884-photo_2023-11-14 17.53.17.jpeg)
![](/img/2023-11/14/1699977897-photo_2023-11-14 17.53.18.jpeg)
![](/img/2023-11/14/1699977914-photo_2023-11-14 17.53.19 (1).jpeg)
![](/img/2023-11/14/1699977927-photo_2023-11-14 17.53.19.jpeg)
![](/img/2023-11/14/1699977955-photo_2023-11-14 17.53.21.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)