55 портетів, зроблених на зорі появи фотокамери: у Кривому Розі відкрилася виставка Пінхаса Хадака
У приміщенні квіткового годинника, знайомого кожному криворіжцю, відкрили виставку фотографій Пінхаса Хадака з нагоди 160 років з дня його народження. Чоловік відкрив власне фотоательє на Поштовій та пропрацював у нашому місті 45 років. Підтверджували його майстерність численні нагороди отримані на престижних виставках. Відвідувачі можуть побачити 55 світлин та завітати до фотозони, виконаної з музейних експонатів у атмосфері кінця 19 початку 20 століття.
Пінхас Хадак народився у місті Острог Волинської губернії у 1863 році. Чоловік був визнаним фотомитцем всеросійського та міжнародного рівня, свого часу він отримував нагороди на престижних виставках. Чоловік пережив індустріалізацію, репресії, голодомори, був високоосвіченою людиною, знав декілька іноземних мов. У нашому місті він відкрив фотоательє та пропрацював 45 років, до самої смерті.
З нагоди 160 років з дня народження митця, у приміщенні квіткового годинника Міський краєзнавчий музей відкрив виставку його робіт.
Нині експонуються 55 фотопортретів зроблених майстром.
«Слід зазначити, що наша виставка складається з трьох колекцій, частина з фонду нашого музею, частину надали з приватних колекцій місцеві краєзнавці Іван Рукавіцин та Дмитро Антонов. За це ми їм щиро вдячні», – подякував чоловікам Олександр Мельник, директор криворізького міського краєзнавчого музею.
Крім, власне, світлин відвідувачі можуть роздивитися експонати краєзнавчого музею часів кінця 19 початку 20 століття, з яких складається фотозона доступна для усіх охочих.
Поринути у атмосферу минулого та розглянути дивовижні портрети криворіжці зможуть протягом місяця з 08:30 до 17:00.
Нагадаємо, що вчора, 8 листопада, у Кривому Розі відкрилася виставка «Мистецтво традицій». Детальніше про неї у нашому матеріалі.
«Слід зазначити, що наша виставка складається з трьох колекцій, частина з фонду нашого музею, частину надали з приватних колекцій місцеві краєзнавці Іван Рукавіцин та Дмитро Антонов. За це ми їм щиро вдячні», – подякував чоловікам Олександр Мельник, директор криворізького міського краєзнавчого музею. Крім, власне, світлин відвідувачі можуть роздивитися експонати краєзнавчого музею часів кінця 19 початку 20 століття, з яких складається фотозона доступна для усіх охочих. Поринути у атмосферу минулого та розглянути дивовижні портрети криворіжці зможуть протягом місяця з 08:30 до 17:00.
Нагадаємо, що вчора, 8 листопада, у Кривому Розі відкрилася виставка «Мистецтво традицій». Детальніше про неї у нашому матеріалі.