«Кривбас» поступився у домашній грі київському «Динамо» з рахунком 0:2

12 Листопада 2023, 21:00 Поділитися

«Кривбас» 12 листопада приймав «Динамо» на стадіоні «Гірник». Початок матчу затримався на 40 хвилин, через повітряну тривогу. У червоно білих гра одразу не задалася: вилучили Данила Безкоровайного, на 8-й хвилині противник відкрив рахунок, а на 27-й подвоїв його. Потім у наших хлопців було безліч спроб відігратися, але не поталанило. «Кривбас» програв з рахунком 0:2.

12 листопада відбувся 14 тур Чемпіонату України. ФК «Кривбас» зіграв домашній матч з «Динамо» (Київ).
    Гра почалася із 40-хвилинним запізненням, через повітряну тривогу. Противники на перших хвилина заволоділи м’ячем та забили на 8-й та 27-й хвилині. На 12-й хвилині Данило Безкоровайний отримав червону картку. Фортуна була не на боці червоно білих. Наприкінці першого тайму нашим майже вдалось забити гол, але, на жаль.
    У другому таймі хлопці намагалися змінити ситуацію, чимало атакували. На 63-ій хвилині господарі поля пробили штрафний, але м’яч влучив у стінку. Наш футболіст на 78-й хвилині головою пробив у дальній кут, але команду противника врятував голкіпер.
    Тож «Кривбас» програв з рахунком 0:2.
    Прокоментував результат зустрічі Олександр Шовковський, в.о. головного тренера ФК «Динамо» (Київ): «Ми хотіли грати  в футбол і грати так як ми його бачимо. Щось вдалося, щось не вдалося, були і помилки, десь пощастило. Сьогодні, я вважаю, була заслужена перемога».
    Висловився і Юрій Вернидуб головний тренер ФК «Кривбас»: «Гра непроста. Погано, що пропустили цей перший м’яч. Ми хотіли з перших хвилин атакувати. Але червона картка нам усі плани зіпсувала. Ми все рівно хотіли відігратися, у нас були моменти. Десь трошки нам не вистачало, але найголовніше, що хлопці не боялися. Ми програли гру, але не програли чемпіонат».
    Наступний матч відбудеться 25 листопада. «Кривбас» гратиме на виїзді проти ФК «Минай».

А дізнатися результати матчу червоно-білих проти «Дніпро-1» можете у нашому матеріалі