«Його від інших відрізняло співчуття, адже він завжди приходив на допомогу»: у Кривому Розі місце вічного спочинку знайшов 36-річний Герой Віталій Попов
У найближчому колі та з морем квітів. У Кривому Розі останньою земною дорогою найрідніші у світі люди та знайомі провели 36-річного захисника із 93-ої бригади «Холодний Яр» Віталія Попова. Його життя обірвалося 29 жовтня цього року.
![«Його від інших відрізняло співчуття, адже він завжди приходив на допомогу»: у Кривому Розі місце вічного спочинку знайшов 36-річний Герой Віталій Попов](/images/16x9/photo_2023-11-11_11.57.34.jpeg)
За словами дядька, Віталій мав хворе серце і все одно став на захист Батьківщини. До лав війська долучився весною. У мирному житті мав справу зі збіркою вікон. Під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Кліщіївка, що на Донеччині, криворіжець отримав тяжку мінно-вибухову травму через вогонь з боку рашистів.
«Залишився брат, який теж воює, батько та мати. Сім’ю з дітьми він завести не встиг. Хороша, чуйна людина, допомагав всім, хто просив. Його від інших відрізняло співчуття, адже він приходив завжди на допомогу», - розповів родич полеглого Героя.
Вічна шана оборонцеві України! Вклоняємося за подвиги.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що під час бойових дій у Донецькій області поліг криворізький електромонтер Геннадій Городицький.
![](/img/2023-11/11/1699699164-photo_2023-11-11 11.57.39.jpeg)
![](/img/2023-11/11/1699699172-3.jpg)
![](/img/2023-11/11/1699699219-photo_2023-11-11 11.57.39.jpeg)
![](/img/2023-11/11/1699699236-1.jpg)
![](/img/2023-11/11/1699699245-photo_2023-11-11 12.39.45.jpeg)
![](/img/2023-11/11/1699699254-photo_2023-11-11 12.39.48.jpeg)
![](/img/2023-11/11/1699699263-photo_2023-11-11 12.40.02.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)