Підтримала окупантів та стала учасницею «виборчої комісії»: у Кривому Розі СБУ затримала колаборантку, яка підтримувала «приєднання» Херсонщини до рф
Служба безпеки України у Кривому Розі затримала жительку Херсонської області, яка допомагала окупантам проводити референдум під час тимчасової окупації правобережжя Херсонщини. Про це повідомляє пресслужба СБУ.
![Підтримала окупантів та стала учасницею «виборчої комісії»: у Кривому Розі СБУ затримала колаборантку, яка підтримувала «приєднання» Херсонщини до рф](/images/16x9/photo_2023-10-26_15-02-08.jpg)
Мешканка Бериславського району у вересні 2022-го ходила дворами мешканців селища Миколаївка. Її супроводжували озброєні поплічники путіна. Якщо люди відмовлялися голосувати, то вона погрожувала відправити до катівні і забрати приватне майно. Після того, як ЗСУ звільнили район, зловмисниця втекла до Кривого Рогу і переховувалась в орендованій квартирі. Її вдалося вирахувати та затримати.
Ще одна ворожа поплічниця вирішила не втікати з Херсонщини.
«Її затримано у селищі Комишани. Під час фейкового плебісциту вона погодилась стати так званим «секретарем селищного виборчкому», який був облаштований у спортзалі місцевої школи. На цій «посаді» вона особисто агітувала місцевих жителів взяти участь у псевдореферендумі рф», - зазначають в СБУ.
Обом зрадницям загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Нагадаємо, раніше суд Кривого Рогу призначив 15 років позбавлення волі учаснику терористичної «ДНР», який брав участь у окупації Херсонської області.
![](/img/2023-10/26/1698321783-photo_2023-10-26_15-02-06.jpg)
![](/img/2023-10/26/1698321792-photo_2023-10-26_15-02-07.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)