У Кривому Розі та Павлограді викрили агітаторів «руського міра»
У Кривому Розі викрили агітатора, котрий розміщував у соцмережах заклики підтримати країну-агресорку. Свої дописи він розміщував у заборонених «Однокласниках». Тепер йому загрожує кримінальна справа за колабораційну діяльність.
![У Кривому Розі та Павлограді викрили агітаторів «руського міра»](/images/16x9/d83d645a-821e-4404-b099-467fa534dfce.jpg)
Співробітник одного з підприємств тривалий час проживав у росії, повернувся додому на початку 2000-х років. Проявляти активну агітаційну діяльність чоловік почав з моменту повномасштабного вторгнення рф. Для цього він обрав заборонену в Україні соцмережу «Однокласники».
Чоловік активно закликав підтримувати окупацію України ворогом, схвалював дії збройних сил рф та проросійських окупаційних адміністрацій.
Співробітники СБУ викрили антиукраїнських пропагандистів і припинили ворожу агітацію. Ще одного любителя «руського міра» затримали у Павлограді. Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності.
Обом колабораціоністам повідомили про підозру за статтею 111-1 Кримінального кодексу України. Спецоперацію проводили співробітники Управління СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва прокуратури.
![](/img/2022-09/09/1662726433-c4fce9a6-d8f2-4f4d-a6ef-807e6e95dbbe.jpg)
![](/img/2022-09/09/1662726457-698ba295-5322-4f5f-b957-63dde30ca0ee.jpg)
![](/img/2022-09/09/1662726477-306048958_391502933169838_498419408260694278_n.jpg)
![](/img/2022-09/09/1662726497-306139210_391502943169837_2764243031344190181_n.jpg)
![](/img/2022-09/09/1662726516-306154369_391502919836506_8849549260574202536_n.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)