Барвисті портрети, заворожуючі пейзажі та патріотична скульптура з красномовним посилом рф: у Криворізькому державному педагогічному університеті відкрилася виставка робіт викладачів кафедр образотворчого та декоративного мистецтва і дизайну
Традиційна виставка, яка натхненна одразу двома святами – Днями працівника освіти та художника. Кафедри образотворчого та декоративного мистецтва і дизайну Криворізького державного педагогічного університету презентували виставку з творчістю педагогів.
![Барвисті портрети, заворожуючі пейзажі та патріотична скульптура з красномовним посилом рф: у Криворізькому державному педагогічному університеті відкрилася виставка робіт викладачів кафедр образотворчого та декоративного мистецтва і дизайну](/images/16x9/photo_2023-10-03_14-50-29.jpg)
Це напрацювання 1990-2023 років з живопису, графіки, скульптури. Основні глядачі експозиції – студенти, особливо молодші курси. Молодь зможе наочно зрозуміти, чим цікавляться, як працюють за методами та концепціями їхні наставники.
«Серед живописних технік – олія, пастель, акварель. Все стилістично дуже різне. Від декоративного живопису до більш реалістичного. За жанрами це пейзажі, натюрморти, портрети», - говорить завідувач кафедри образотворчого мистецтва КДПУ Руслан Пильнік.
Серед картин з квітами, обличчями та перехожими розташувалася досить промовиста скульптурна композиція у вигляді дулі. Її супроводжує напис, який всі ми з вами щоденно повторюємо при протистоянні окупантам на суші, у небі та у морі – «Ось вам с*ки, а не Україна».
«Я в захваті від усіх цих робіт. Вони всі подобаються. Всі такі різні. Я сподіваюся, що з часом теж зможу опанувати подібні техніки. Мені подобається малювати аквареллю. Але це поки доволі складно. З малюванням наші стежки зійшлися з дитинства», - розповіла першокурсниця Дарія.
Нагадаємо, наукові здобутки Криворізького педагогічного університету визнані у загальноукраїнському рейтингу.
![](/img/2023-10/03/1696334315-photo_2023-10-03_14-50-11.jpg)
![](/img/2023-10/03/1696334259-photo_2023-10-03_14-50-29.jpg)
![](/img/2023-10/03/1696334278-photo_2023-10-03_14-50-15.jpg)
![](/img/2023-10/03/1696334333-photo_2023-10-03_14-50-26.jpg)
![](/img/2023-10/03/1696334350-photo_2023-10-03_14-50-31.jpg)
![](/img/2023-10/03/1696334418-photo_2023-10-03_14-50-40.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)