Поступилися у домашній грі: матч «Кривбасу» проти львівського «Руху» завершився з рахунком 1:3 на користь львів'ян

2 Жовтня 2023, 10:30 Поділитися СПОРТ

1 жовтня на стадіоні «Гірник» зійшлися у запеклій грі «Кривбас» та львівський «Рух». Початок першого тайму пройшов у рівній боротьбі та все ж червоно-білі відкрили рахунок. На початку другого тайму у криворіжців теж були гарні моменти, але на 63 хвилині гості зрівняли рахунок, і за декілька хвилин забили ще два голи у наші ворота: один – з пенальті, другий – з подачі Руніча. «Кривбас» провів серію небезпечних атак, але не зміг обійти надійний захист противника. Вперше команда поступилася у домашній грі – 1:3.

1 жовтня «Кривбас» на стадіоні «Гірник» приймав львівський «Рух». Гра розпочалася рівною боротьбою команд за м’яч. Червоно-білі атакували, але снаряд не досягав воріт противника. Пробивали і львів’яни, але наш воротар вміло рятував ситуацію. На 43 хвилині Хрвоє Іліч пробив пенальті та загнав м’яч у правий від себе кут воріт. Перший тайм завершився на користь «Кривбасу» 1:0.

Але у середині другого тайму гості за 6 хвилин змогли забити 3 м’ячі.  Зрівняв рахунок Руніч, що вийшов на заміну, вдруге «Рух» відзначився з пенальті, втретє гол забив той же Руніч, замкнувши подачу справа. Згодом «Кривбас» повністю перехопив ініціативу, провів ряд небезпечних атак, але не зміг прорвати оборону гостей. Вперше в сезоні червоно-білі поступилися у домашній грі 1:3.

На післяматчевій пресконференції головний тренер львівського руху прокоментував гру: «Ще до матчу казав, що «Кривбас» – хороша команда, яка претендуватиме на найвищі місця, першу трійку. Ми їхали до Кривого Рогу знаючи, що буде дуже серйозна гра. Думаю, вона сподобалась глядачам, бо було багато гольових моментів. Ніхто не закривався і всі грали в атакуючий футбол. Я радий, що наші хлопці, яким ще бракує чуть стабільності, грали до кінця у свій футбол».

Своїм баченням гри поділився і головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб. «Це футбол. Десь ми сьогодні не так виглядали, як завжди виглядаємо вдома. Десь ми поступились у швидкості, боротьбі, підборах.  А на початку другого тайму, якби ми забивали свої моменти, все могло би скластись по-іншому. Руніч непогано зловив мʼяча на ногу. Другий гол не хочеться і коментувати. На мою думку, пенальті там і близько не було. Я просто не розумію, як можна поставити такий пенальті. Бескоровайний був першим на мʼячі і просто його вибивав. Клімчук падає – арбітр ставить пенальті. Якщо є VAR на матчі, то цей арбітр на VAR повинен підказати, що треба перевірити.
    Вітаю «Рух» з перемогою. Ми сьогодні могли очолити таблицю, але не вдалось. Нічого страшного, уся боротьба попереду. Тепер будемо готуватись до «Чорноморця», також непроста гра очікується. Сьогодні не наш день, можна так сказати», – прокоментував Вернидуб.

Раніше ми писали, як пройшов матч «Кривбасу» проти рівненського «Вересу».