Три призових місця виборов спортсмен з Кривого Рогу на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

28 Серпня 2023, 20:47 Поділитися

Нещодавно у Польщі завершились змагання з легкої атлетики серед осіб з порушенням слуху, де вдало себе продемонстрував криворізький спортсмен Ярослав Водоп’янов. Хлопець виборов два перших місця й одне друге. Про це стало відомо із соцмереж міської Дитячо-юнацької спортивної школи №10.

З 21 по 26 серпня проходив 11-й чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання тривало в місті Щецині, що у Польщі. До чемпіонату долучились легкоатлети з 21 країни Європи, в тому числі з України. Нашу державу представляли 24 спортсмени, серед яких були два криворіжці.

Зокрема, в змаганнях брали участь вихованці криворізької ДЮСШ №10 Ярослав Водоп’янов та Євген Коноваленко. Два І місця й одне ІІ здобув саме Ярослав Водоп’янов, свою третю медаль хлопець виборов у складі естафетної команди 4 × 100м. Тренеркою хлопців є Олена Коноваленко.

Зазначимо, збірна України вправно обійшла інші команди й посіла І місце. Наші спортсмени стали переможцями в межах усіх естафет: 4×400м (змішана), 4×100 (чоловіки), 4×100 (жінки), 4×400 (чоловіки), 4×400 (жінки), 4×400 (юніори).