На два голи більше забили футболісти «Кривбасу» U-19 у ворота «Оболоні» й здобули перемогу у матчі

27 Серпня 2023, 20:46 Поділитися

27 серпня у Бучі влаштували черговий календарний матч в рамках Чемпіонату України серед юнаків. На футбольне поле вийшли спортсмени з ФК «Кривбас» U-19 й ФК «Оболонь». Червоно-білі вдало показали себе під час матчу й забили три голи, їх супротивникам вдалось поцілити у ворота лише раз. Про це йдеться на сайті ФК «Кривбас».

27 серпня на стадіоні «Оболонь», що в Бучі, провели п’ятий тур Чемпіонату України серед юнацьких команд U-19. О 12 годині дня розпочався футбольний поєдинок між криворізькими спортсменами й футболістами з «Оболоні».

На початку гри червоно-білі активізувалися й забили перший гол в середині першого тайму. Зокрема, в результаті атаки Святославу Матяшу призначили «11-метровий» й хлопець встиг пробити з-під ноги опонента у ближній кут. Рахунок на табло змінився на 0:1 на користь «Кривбасу» U-19. Під кінець тайму гостям вдалось подвоїти перевагу. Безпосередньо, Володимир Вілівальд поцілив м’ячем у ворота «Оболоні» U-19 по пенальті – 0:2.

У другому таймі команди провели багато замін, намагаючись «освіжити» атаки й здобути омріяну перемогу. Криворіжці продовжували домінувати на полі й довели рахунок до розгромного. Тимур Бутенко забив дебютний гол за «Кривбас» U-19 після швидкої контратаки ударом у ближній кут з меж штрафного.

В кінці матчу спортсмени «Оболоні» U-19 намагались реабілітуватись й відігратись. Кияни забили гол у ворота «Кривбасу» U-19, це був 11-метровий удар. Натомість фінальний рахунок склав 1:3 на користь криворіжців. Ця перемога для наших юнаків стала другою у сезоні.