Криворізька важкоатлетка здобула перемогу на чемпіонаті Європи

27 Липня 2023, 22:00 Поділитися

У Бухаресті проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики. Україну представляли 29 важкоатлетів. серед них була і спортсменка з Кривого Рогу. 25 липня вона виборола призове місце серед юніорів до 20 років. Про це повідомила у соцмережі Федерація важкої атлетики України.

29 криворізьких спортсменів відвідали Бухарест. Там проходить чемпіонат Європи з важкої атлетики. Прибула на змагання і мешканка Кривого Рогу Юлія Ковальова, вихованка гуртка «Силачі» Клубу юних моряків.

Дівчина виступала серед юніорів до 20 років та у ваговій категорії до 49 кг. У сумі двоборства та поштовху Юлія посіла 5 місце (70 + 88кг = 158 кг). Краще дівчина показала свої сили у ривку, здобувши бронзову медаль.

Вітаємо Юлію та тренера з чудовим результатом та бажаємо ще більших перемог у майбутньому!