Вихованці ДЮСШ №2 вибороли низку перемог на змаганнях з плавання

30 Червня 2023, 18:09 Поділитися

29 червня на базі ДЮСШ №2 серед вихованців цього закладу пройшли змагання з плавання. Юні спортсмени показали свої відмінні результати та отримали свої грамоти за першість. Інформація про це з’явилася на сторінці спортивного закладу у соцмережі.

29 червня в басейні дитячо-юнацької спортивної школи №2 пройшла першість спортивної школи з плавання. Плавці змагалися у трьох вікових категоріях – 12-13, 9-10 і до восьми років. Долали спортсмени дистанцію 100 м.

Серед спортсменів розподілили три категорії призових місць. Золото отримали Данило Родін, Катерина Жилкіна, Ніка Давид, Вероніка Козенко, Владислав Щупак та Анна Зілберт. Друге місце посіли Кирило Шевченко, Ілля Масляний, Олександра Горбатенко, Назарій Сидоренко та Аліса Кравчук. А бронзу здобули Даниїл Капінус, Матвій Бондар, Мирослава Мішеніна та Єгор Марченко.

Переможці та призерів нагородили грамотами та медалями.