Більше трьох десятків нагород здобули вихованці ДЮСШ №10 на міському чемпіонаті Кривого Рогу із плавання

10 Червня 2023, 22:20 Поділитися СПОРТ

2 та 3 червня у Кривому Розі походив Чемпіонат міста із плавання серед юнаків та юніорів. Брали участь в ньому десятки найвправніших плавців із усіх куточків міста. Серед них і господарі чемпіонату – вихованці ДЮСШ №10, які показали чудовий результат, вибороли одразу 38 медалей різного ґатунку та виконали цілу низку нормативів. Про успіх своїх спортсменів школа повідомила 10 червня на своїй сторінці в соцмережі.

2-3 червня у стінах ДЮСШ №10 проходив міський чемпіонат із плавання. Показували свої вміння та змагалися за відзнаки юнаки і юніори з усього міста. Не залишилися осторонь і вихованці школи – господаря турніру, які вибороли цілу низку нагород.

Зокрема, серед підопічних досвідченої тренерки та наставниці Тетяни Куликівської найбільше відзначилася юна плавчиня Владислава Мінєнкова – завоювавши одразу сім медалей: золото за подолання у вільному стилі дистанцій в 100, 200 та 400 метрів, срібло за дистанцію в 50 метрів та три бронзи.

Ярослава Муразанова відзначилася у плаванні на спині. Дівчина посіла перше місце на дистанції в 100 метрів, друге – на дистанціях в 50 та 200 метрів, третє – на ще одній стометрівці в іншій віковій категорії, а на додачу ще й завоювала срібло на дистанції в 100 метрів вільним стилем.

Софія Куликівська отримали п'ять медалей. Дві із них – за друге місце: на дистанції в 100 метрів на спині та 200 метрів комплексним плаванням. 200 метрів на спині вона подолала першою  А от на 50-метрівці в стилі брас дівчина виявилася третьою. Третьою прийшла до фінішу і на дистанції в 200 метрів стилем батерфляй і Аріна Царенко. Крім того, у її активі золото на тій же дистанції у іншій віковій категорії та срібло за стометрівку. Надія Соколюк третьою здолала 200 метрів у вільному стилі.

Відзначилися і хлопці. Зокрема – Артем Пасічний, який посів перше місце на дистанції в 400 метрів у комплексному плаванні, та зібрав три бронзи - в стилі батерфляй на 50- та 100-метрівці, і на дистанції 200 метрів комплексним плаванням. На тій же дистанції, але уже стилем брас срібло здобув Олексій Гайдуков.

Отримали відзнаки і підопічні іншої тренерки – Галини Іващенко. Владислав Онищук майже повторив рекорд Владислави Мінєнкової та виборов одразу 6 нагород. Причому 4 із них - за перші місця: на дистанціях в 50, 100 та 200 метрів на спині, і за 400 метрів вільним стилем. Крім того, дісталась йому срібло та бронза на інших дистанціях.

Артем Новіков став першим на дистанції в 200 метрів брасом. За стометрівку у цьому ж стилі отримав бронзу. Та ще одну на дистанції в 200 метрів батерфлєм. Євген Яровой відзначився у брасі, здобувши золото на стометрівці та посівши третє місце на дистанції в 50  метрів. Третє місце посів і Нікіта Гайдученко – на дистанції в 400 метрів комплексним плаванням.

Крім того, спортсмени школи на чемпіонаті виконали ряд нормативів. Зокрема, 2 дорослий розряд виконали Артем Пасічний, Артем Новіков та Євген Яровой. А 1 дорослий розряд – Софія Куликівська та Аріна Лісняк.

Нагадаємо, раніше стало відомо про відзнаки, які отримали на цьому чемпіонаті із плавання спортсмени із ДЮСШ №2. https://one.kr.ua/news/47666